новые отзывы

Херсон
BMW 3 Series
BMW 3 Series

2013, 100.000км

Владею почти год (машина 2013, приобрел в 2018), брал подержанную 95т пробега за 25т долл. Хотел 3-ку, но останавливало мало места в салоне, т.к. нас четверо и любим попутешествовать на маши читать отзыв

Игоь
Игоь
Винница
Fiat Fiorino
Fiat Fiorino

2017, 25.720км

Купил новый Фиат Фиорино 2017 года выпуска в автосалоне в Виннице у официального дилера, на сегодня пробег 25620 км, первое ТО прошли на 9900 км, при включении задней передачи был скрежет, с читать отзыв

3a4oT
3a4oT

Subaru Forester
Subaru Forester

2018, 450км

Після довгих тижднів роздумів і тестдрайвів конкурентів, став власником Форіка. Мої вимоги: - повний привід; - кліренс >= 200 мм; - впевненість на задньому ряді (комфортно сісти за с читать отзыв

Самые обсуждаемые модели

ЗАЗ 1103 Славута
ЗАЗ 1103 Славута
115

Обсуждение авто. Прямой эфир

• OR: @Правдоруб,Форд дивився. І навіть був готовий його взяти. Щоправда, я дивися не Фокус, а Фієсту (основним критерієм при виборі авто був: не дорога і комфортна "жоповозка" по місту). Але те
    KIA Ceed
  • Ser Gio: @Юрій Криловець, за 460 тисяч ще можна новий Рено Меган седан дивитись. Там 1.6 на палці 115 к.с. нормальний мотор, та і по дизайну він нічого такий.
    KIA Ceed
  • Правдоруб: @Юрій Криловець, ну прям таки "виграє" )). Наявність підігрівів та круіза то звичайно плюс, але це і все? (наприклад порівнювати з комплектацією Фокуса) А щодо цін на нові моделі конкуренті
    KIA Ceed
  • Юрій Криловець: @Юрій Криловець, а нові фокуси і королли будуть значно дорожчі.
    KIA Ceed
  • Юрій Криловець: @Правдоруб, по комплектації сид виграє короллу і фокуса. Я маю на увазі базу.
    KIA Ceed
  • Правдоруб: @Serhiik, якщо людині не принципово хетч або седан, то все вона (Корола) підходите. Так, погоджусь, на стороні Сіда поки новизна моделі, але знову ж, ключової переваги в цьому немає, хоч і дає + для К