Відгуки Dacia (Дачия)

Роздумуєте над покупкою Dacia? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Дачия. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Dacia, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (135 відгуків)

Оберіть модель Dacia

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Дачия? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Dacia

Останні відгуки про автомобілі Dacia

Jedi Wladislaw
Jedi Wladislaw

Dacia SuperNova
1.4 бензин + ГБО, MT
2003, 140км
Dacia SuperNova 2003

Купил сиё чудо в 2017 году с рук. Был там уже 3-й хозяин. Машинка досталась потрепанная жизнью. Взял как сейчас помню за 1000 убитых енотов и мою Волгу в придачу. Машинка изначально была малость подмята как внешне так и внутренне, но после вечных проблем с прокормкой и содержанием ГАЗа решился взять читати відгук

Щирий
Щирий

1.5 дизель, MT
2020, 17км
Dacia Lodgy 2020

Всем привет. Решил написать краткий отзыв об автомобиле Dacia Lodgy который довелось арендовать в Турции. Уберу интригу, автомобиль отстой. Я из тех людей которые считают, что любой автомобиль отличный, зависит только соотношения цена-качество. Данный экземпляр, в Украине стартует с отметки 17 читати відгук

Казатин
1.6 бензин, MT
2008, 151.000км
Dacia Logan MCV 2008

Читал много разных отзывов про разные автомобили и решил написать о своём надёжном друге - Dacia Logan MCV. Автомобиль действительно заслуживает внимания и уважения!!! Покупал я его в салоне в октябре 2008 года хотя обратил на него внимание и очень захотел в октябре 2007 года, когда ехал в салон заб читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Дачия

Dacia Sandero