Відгуки Daewoo (Дэу)

Роздумуєте над покупкою Daewoo? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Дэу. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Daewoo, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (638 відгуків)

Оберіть модель Daewoo

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Дэу? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Daewoo

Останні відгуки про автомобілі Daewoo

Vladislav-dh
Vladislav-dh

Винница
1.5 бензин + ГБО, MT
2007, 300.000км
Daewoo Lanos 2007

Идеальный автомобиль за свои деньги относительно свежих годов. Надежный мотор, крепкая подвеска, ооочень дешевое обслуживание. Это не крутая иномарка, это рабочий автомобиль на каждый день, з/ч на который можно купить в любом магазине, в любой деревне, его можно отремонтировать в поле на коленках читати відгук

Andriy
Andriy

Тернополь
1.5 бензин, MT
2008, 91.000км
Daewoo Lanos 2008

Наїздив до 91 000 км років і продав оскільки потрібно було більше авто. Газ не ставив. Додатково підняв перед, а також обробив двері та крила антикорозійкою, а пороги антигравієм, тому в 11 річному віці мій Ланос був не гнилий і не ржавий :) За 11 років у машині крім розхідників замінювались читати відгук

1.3 бензин + ГБО, MT
2006, 170.000км
Daewoo Sens 2006

В общем пересел я с ваз 2106 на сеню, вроде классом выше, но тоже говно... коробка это что-то, как самолет на взлет идет... по городу не сильно слышно, а по трассе больше 90 км едешь, как будто ща развалится... гул такой стоит, что просто... надежности никакой, 200 км проехать без приключений - прое читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Дэу

225