Відгуки Mazda (Мазда)

Роздумуєте над покупкою Mazda? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Мазда. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Mazda, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (436 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Мазда? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Mazda

Останні відгуки про автомобілі Mazda

Ирина Розум
Ирина Розум

Mazda CX-9
2018, 22.000км
Mazda CX-9 2018

Машину купили случайно: во время прогулки зашли в салон у увидели рубиновую "девятку". Тут же сделали тест-драйв. Машина очень понравилась и спустя 2 недели заказали СХ-9 в цвете "мокрый асфальт" с бежевым салоном. За 4.5 года эксплуатации особых нареканий нет, машина показал читати відгук

Вадим Григорьев
Вадим Григорьев

Mazda CX-9
2018, 20.000км
Mazda CX-9 2018

Автомобиль покупали в начале 2019 года после 8 лет езды на Toyota Venza. Рассматривали много различных моделей в бюджете 40-50 тыс. $, в том числе Kia Sorento, Skoda Kodiaq и Honda Pilot. Модели премиум сегмента не рассматривали. В салон Мазды зашли случайно, СХ-9 понравилась сразу. Провели те читати відгук

Черкассы
2018, 49.000км
Mazda 6 2018

Перед купівлею вибирав між Маздою 6, Тойотою Кемрі, Ауді А6 С7 і БМВ 3-4. Про плюси і мінуси кожної моделі розповідати не буду, скажу, що при +/- однаковій ціні, Мазда мала більше переваг. Брав у передмаксимальній комплектації. Для мене було важливо, щоб машина гарно виглядала, а виглядає вона к читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Мазда

Mazda 3