Відгуки Great Wall (Грейт Вол)

Роздумуєте над покупкою Great Wall? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Грейт Вол. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Great Wall, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (85 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Грейт Вол? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Great Wall

Останні відгуки про автомобілі Great Wall

Тадей Іванишин
Тадей Іванишин

Львов
Great Wall Haval M2
1.5 бензин, MT
2013, 279.500км
Great Wall Haval M2 2013

Брав в салоні в березні 2014 року. За цей час наїздив майже 280 тис.км. Всі кажуть,що це міський кросовер... Я рахую - не тільки міський. Були ми з цим авто в Анталії, в Пулі і багатьох інших країнах Європи... Єдиний недостаток, це слаба тяга в горах... За весь час експлуатації міняв клапани при про читати відгук

Влад
Влад
1.5 бензин + ГБО, MT
2018, 30.000км
Great Wall Voleex C30 2018

Боялся брать, Китай все же. Посмотрев как гниют Джили и Чери... Но рискнул. Пока откатал год, полет нормальный. Ничего не стучит, пластик не скрипит. У знакомого такой же 15 года уже 5 лет, ничего не гниёт. В общем китаец китайцу рознь. Климат радует. На круизе хорошо едет. Коробка как по маслу. читати відгук

Москва
2.0 бензин, MT
2014, 115.000км
Great Wall Haval H3 2014

H3 NEW - шесть сезонов эксплуатации. Несколько слов о выборе машины. Почему Н3? Основная причина влюбился в горы Кавказа, был на экскурсиях на Домбай, Эльбрус, Адыл-Су, Плато Бермамыт, Джилы-Су, и захотелось все это проехать на своей машине в отпуске. Выбор пал на рамный внедорожник, а не городск читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Грейт Вол

Great Wall Hover