Відгуки ЗАЗ (ЗАЗ)

Роздумуєте над покупкою ЗАЗ? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників ЗАЗ. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель ЗАЗ, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (461 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі ЗАЗ? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки ЗАЗ

Останні відгуки про автомобілі ЗАЗ

Леонид
Леонид
Иванков
ЗАЗ 1102 Таврия
1.3 бензин + ГБО, MT
1991, 150.000км
ЗАЗ 1102 Таврия 1991

Так сложилось, что моя водительская жизнь началась на "Победе" М-20. Потом 21-я Волга Газ-21 Р, ГАЗ-2402, ГАЗ-2410. За десятилетия "газовского" воспитания, как водителя, я привык "залил-долил", но ездишь много, надёжно и долго. Все детали и агрегаты массивные, крепкие,  читати відгук

Roman
Roman

Николаев
1.2 бензин, MT
2006, 110.000км
ЗАЗ 1103 Славута 2006

Ездил постоянно на ней. На 10000 тыс поменял полный комплект запчастей: радиатор, катушка, помпа, генератор, катушка, диски родные, поплавок с бака, амортизаторы, рейку рулевую . Хотя в принципе машиной доволен. Зимой как часы работает. Там где иномарка не едет эта машина проезжает сугробы, грязь, п читати відгук

Юрій
Юрій

1.3 бензин + ГБО, MT
2005, 55.000км
ЗАЗ Sens 2005

Перше авто, на якому почав їздити. В той період потрібне було хоч якесь авто, так як була куплена квартира і по ремонту багато доводилось кататись (щось вибирати, контролювати майстрів і тп). Щоб не тратив гроші на "що небуть" тато віддав своє авто. Тато брав новою з салону, а я отримав читати відгук

Найбільш обговорювані моделі ЗАЗ

116