Відгуки SEAT (Сеат)

Роздумуєте над покупкою SEAT? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Сеат. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель SEAT, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (144 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Сеат? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки SEAT

Останні відгуки про автомобілі SEAT

Владислав
Владислав
1.4 бензин, MT
2012, 99.000км
SEAT Ibiza 2012

Это мой первый автомобиль, был куплен от первого владельца в октябре 2020-го года. Ныне я отъездил на нем 1,5 года, пришло время написать отзыв. Текста будет много, постараюсь рассказать прям все. ПРЕДЫСТОРИЯ ПОКУПКИ: К марке SEAT я начал испытывать теплые чувства еще задолго до покупки сво читати відгук

Павел
Павел

1.6 дизель, AT
2019, 5.000км
SEAT Leon 2019

Машина куплена в 2019 году новой. Мне был необходим универсал С-класса, именно новый. Фактически на рынке интересных для меня предложений мало. Сравниваю в первую очередь с VW Golf 6, которым также владею с момента выезда из салона и уже 9 лет. Естественно, ездил также на VW Golf 7 и Skoda Octavia A читати відгук

Максим
Максим

Каменское
SEAT Arona
1.0 бензин, AT
2018, 28.000км
SEAT Arona 2018

Пришло время поменять жене автомобиль. До сеата был шевроле лачетти хетчбек. Бюджет был примерно 26К$. Просмотрели много вариантов, но все как-то не то. На хорошую комплектацию нужно иметь на руках не менее 30К, а брать красивую снаружи и пустую внутри - не хотелось. Поскольку сам езжу на се читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Сеат

SEAT Cordoba