Відгуки Fiat (Фиат)

Роздумуєте над покупкою Fiat? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Фиат. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Fiat, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (411 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Фиат? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Fiat

Останні відгуки про автомобілі Fiat

Олександр
Олександр

1.4 бензин, MT
2021, 12.000км
Fiat Tipo 2021

Купив без тест-драйву. Підбирав новий бюджетний автомобіль для купівлі в кредит. Всі авто, які подобалися, стартували від 500 тисяч гривень, мені потрібно було вкластися в 400 тис. FIAT Tipo з доплатою за клімат-контроль та за кредитною програмою з державним банком під 0% на перші два роки привер читати відгук

Василий
Василий

1.3 дизель, MT
2019, 160км
Fiat Doblo 2019

Пишу отзыв сразу по 4 служебным машинам. Мнение субъективное, во владении и пользовании было порядка 15 машин. Все в принципе сбалансировано, мотор, коробка, подвеска. НО. я её тихо не ...люблю. Машина коммерческого назначения, водитель в ней проводит очень много времени, почему фиат сделал: - читати відгук

Приморск
1.4 бензин, MT
2021, 1.100км
Fiat Tipo 2021

Приобрел данное авто в сентябре 2021 года в Запорожье, пробег пока маленький, но решил написать отзыв, так как сам выбирал по отзывам на Инфокар. Пересел с Део Сенс и возникли двоякие ощущения. С одной стороны авто очень красивое, комфортное, внутри все подогнано, сидеть в салоне приятно и запах читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Фиат

Fiat Grande Punto