Відгуки Dodge (Додж)

Роздумуєте над покупкою Dodge? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Додж. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Dodge, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (88 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Додж? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Dodge

Останні відгуки про автомобілі Dodge

Николай
Николай

3.6 бензин, AT
2018, 50км
Dodge Durango 2018

Всем привет. Хочу рассказать немного о своём Durango. До этого ездил на Мазде 6 2012 года, 1.8 с салона. За Мазду ничего плохого сказать не могу, всем устраивала за исключением клиренса и мотора (1.8 слабоват как не крути). Серьезно о смене авто задумался в 2018 году когда вышел рестайлинг Kia S читати відгук

Алина
Алина
Мирный (Саха)
Dodge Ram 2500
5.9 дизель, AT
2020, 5.000км
Dodge Ram 2500 2020

Ram 2500 SLT Laramie c с двигателем 5.9 турбодизель Камминз, 245 л.с. Эти автомобили до 2002 года были с механическими топливными системами, отсюда и меньшая мощность и немного больший расход по сравнению с более поздними версиями, на которые уже устанавливались топливки типа Common Rail от Bosch. Н читати відгук

Рената Сидоренко
Рената Сидоренко

Одесса
3.6 бензин, AT
2016, 80.000км
Dodge Charger 2016

Володію таким авто в комплектації sxt досить довго. Приганяти чсно кажучи боявся бо у нас про них знають мало, та і сам в такій машині не сидів. Зате як вона багато мені дала за мій ризик та хвилювання. За час експлуатації жодних питань до авто не виникало. Вчасно міняю рідини та фільтри і нібе все  читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Додж

Dodge Caliber