Відгуки Subaru (Субару)

Роздумуєте над покупкою Subaru? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Субару. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Subaru, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (233 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Субару? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Subaru

Останні відгуки про автомобілі Subaru

Ігор
Ігор

Бровары
2011, 159км
Subaru Outback 2011

ПЕРЕГРІВ ДВИГУНА. (Додам трохи дьогтю в пасторальні пейзажі чисто вимитих субариків). Чужий досвід зайвим не буде, особливо для тих, хто купує машину з пробігом 120 000 км. За три роки вивчення питання, зрозумів, що ПРОБЛЕМА ця чекає на всіх власників опозитного двигуна "бензин 2.5&q читати відгук

Павел
Павел
Москва
2021
Subaru Outback 2021

Мне нравится, что производители универсалов повально ушли от квадратных "сараев". Сейчас многие из таких машин выглядят очень круто, а "внедорожные" - еще круче. Subaru Outback нового поколения из таких. У него очень классный дизайн, такая брутальная спортивность. Блин, я уже по  читати відгук

Амбарный
2021, 9.500км
Subaru Forester 2021

На спидометре 9500 км и наконец дошли руки поделиться впечатлением от автомобиля Субару Форестер. Купил машинку в мае. Первое впечатление после моей бывшей Мазды СХ-5 - шок! Как я мог поменять свой сверхзвуковой, современный и супернадежный истребитель на этого увальня с дешевыми пластмассовыми крут читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Субару

Subaru Legacy