Відгуки Nissan (Ниссан)

Роздумуєте над покупкою Nissan? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Ниссан. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Nissan, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (709 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Ниссан? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Nissan

Останні відгуки про автомобілі Nissan

Oleksandr_
Oleksandr_

1.3 бензин, AT
2023, 50км
Nissan Qashqai 2023

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає. Отже, про мій експіріенс з вибору авто. Моя сім'я 11 років використовувала ніссан кашай 1.6 л на механіці, 5 перед читати відгук

Роман
Роман

1.3 бензин, AT
2021, 29.500км
Nissan Qashqai 2021

Шукали дружині авто відносно не великих розмірів. Претенденти: VW T-roc, Volvo XC40, Honda HRV, Toyota CHR, Lexus UX, Mazda CX30. Зупинилися на Кашкаї в макс. комплектації. Взяли з невеликим пробігом 1.5 року, економлячи біля 10тис доларів в порівнянні з новою. На початку пошуків цю машину взага читати відгук

Олександр
Олександр
Борисполь
Nissan Altima
2.5 бензин, AT
2017, 187.000км
Nissan Altima 2017

Наїздив на Алтімі вже близько 100 тисяч, тому можу поділитися реальним досвідом володіння. При купівлі авто зі США, і відновлення технічного стану, замінив всі рідини і витратні матеріали. Після цього встановив гбо та почав їздити. Оливу замінюю кожні 10 тисяч плюс то для газу та фільтра. За вес читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Ниссан

Nissan Almera