Відгуки Citroen (Ситроен)

Роздумуєте над покупкою Citroen? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Ситроен. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Citroen, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (352 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Ситроен? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Citroen

Останні відгуки про автомобілі Citroen

2023, 5.500км
Citroen C5 Aircross 2023

Взяв у салоні в листопаді 2023 року. Пересів з електрички (ID.4), але це окрема тема. Спочатку тестував Grandland. Citroen взагалі не планував, поки не замовив тест-драйв. Закохався в надзвичайну плавність ходу та дуже сподобався дизайн і внутрішнє оздоблення. Opel занадто жорсткий - відчуваєш найме читати відгук

Olexandr
Olexandr

2023, 34.000км
Citroen C5 Aircross 2023

Вітаю всіх, вирішив розповісти свою історію володіння сітроен. За 11 місяців і 34000км., пробігу авто ремонтували 8 разів по гарантії, і 2 рази за кошти дилера, в авто проблеми з електронікою, замінювали монітор мультимедіа, жмут проводів, блок телематики, каркас водійського сидіння з приводом, прав читати відгук

Тарас
Тарас
Николаев
2023, 1.200км
Citroen C5 Aircross 2023

Авто перевершила мої очікування. Основним крітерієм були: розміри, економічність, надійність. Це моє перше авто, тому до покупки з салону підійшов дуже ретельно. Мій зріст 2 метри, дружина і дітки теж високі. Тому в якості сімейного авто дуже багато моделей було відкинуто з відбору. В фінал вийш читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Ситроен

Citroen C4