Відгуки Ford (Форд)

Роздумуєте над покупкою Ford? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Форд. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Ford, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (901 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Форд? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Ford

Останні відгуки про автомобілі Ford

Сергій
Сергій

Радывылив
Ford Edge
2.0 бензин, AT
2016, 130.000км
Ford Edge 2016

Машинка в мене вже два роки, і настільки подобається, що важко вибрати наступне авто. В цілому авто надійне, не рахуючи можливі проблеми з Екобустом. В мене була заміна двигуна - пробило прокладку гбц і пошкодило блок. При ціні контрактного двигнуа в 900 долларів, не було сенсу щось вигадувати з рем читати відгук

Иван
Иван
2.0 дизель, AT
2020, 10.000км
Ford Kuga 2020

Долго выбирал автомобиль, выбор пал на ford kuga, так как была доступная кредитная программа под 0.01%. Дизельное исполнение Куги показалось практичнее Туссана гибридной версии за ту же цену. в моей комплектации понравилось что есть: подогрев лобового, передняя и задние камеры парктроники по кр читати відгук

Anton
Anton

Белая Церковь
Ford Puma
1.0 бензин, AT
2020, 4.132км
Ford Puma 2020

Обрав це авто випадково. Дивився серед Sportage, 2008, Kamiq, Tiggo. До того знав про Ford Puma, але тоді дивився на ціну базової моделі і одразу відсік. Не сильно став вникати в характеристики, думав що база буде "бубном". Зайшов в салон просто тому що "було по дорозі". І піс читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Форд

Ford Fusion