Відгуки Mitsubishi (Мицубиси)

Роздумуєте над покупкою Mitsubishi? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Мицубиси. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Mitsubishi, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (808 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Мицубиси? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Mitsubishi

Останні відгуки про автомобілі Mitsubishi

Vlad Panchuk
Vlad Panchuk

2.4 бензин, AT
2023, 1.500км
Mitsubishi Outlander 2023

В авто є все що потрібно для комфортного водіння. Отримав коврики з салону в комплекті - все прикривається, можна сміливо брати. Салон виглядає досить просто, є речі які трішки засмутили - немає з заводу доводчиків вікон, не можливо відрегулювати силу повітря з кондиціонера, маю на увазі точково читати відгук

Віталій
Віталій
Николаев
Mitsubishi Eclipse Cross
2.0 бензин, AT
2022, 10.000км
Mitsubishi Eclipse Cross 2022

Через повномасштабне вторгнення підарів в Україну, зруйнувалися плани по ремонту житла і стала гостро потреба у новому надійному сімейному авто, бо старе часто потребувало ремонту. Дуже пощастило, що взагалі ми це зробили, але то довга історія, тепер своїх історій знайдеться дуже багато майже у кожн читати відгук

Вячеслав
Вячеслав
Mitsubishi ASX
2.0 бензин, AT
2019, 60.000км
Mitsubishi ASX 2019

Купив машину б/у. Покупкою дуже задоволений. Надійна машина із агресивною зовнішністю. На машині було встановлене ГБО із салону, це дуже актуально на часі. Стосовно салону: комфортний та стриманий, я не маленьких хлопчик, але при цьому місця вистачає та у кріслі відчуваєш себе комфортно. Маши читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Мицубиси

Mitsubishi Pajero Wagon