Відгук Mitsubishi ASX 2019 2.0 бензин автоматична

Вячеслав
Вячеслав

29.03.2023

Рік, пробіг: 2019, 60.000 км

Купив машину б/у. Покупкою дуже задоволений. Надійна машина із агресивною зовнішністю.

На машині було встановлене ГБО із салону, це дуже актуально на часі. Стосовно салону: комфортний та стриманий, я не маленьких хлопчик, але при цьому місця вистачає та у кріслі відчуваєш себе комфортно.

Машина не про "поганяти", варіатор не дасть сильної динаміки, але машина досить різка (варіатор звичайно думає при розгоні). Після 100 км/ч динаміки немає, більше 100 машина досить довго розгоняється ).

Мультимедіа приємна стосовно розміру екрану, але функціонал досить слабкий, не вистачає бездротового андроїд авто

Для сім'ї підходить на всі сто відсотків. Дуже подобається зовнішність, червоний їй дуже пасує. Багато місця в салоні. Надійність.

Розхід пального по трасі на швидкості 130 буде порядком 12.5 літрів (95го). Не вистачає датчиків сліпих зон. Слабке фарбування.

Порада покупцеві: Дуже не сподобалось фарба, якщо будете по трасі часто їздити, раджу бронювати фари та капот, капот в мене вже у сколах...

Обговорити відгук про Mitsubishi ASX 2019

Михайло
Украина, Глыбокая
15.12.2019

Доброго дня шановне панство. Хочу написати кілька слів про свою міцу. Купував нову. Модельний рік 2020. Закохався в неї з першого погляду. Спочатку трохи нервував коли замовив у салоні червону. Але ко читати відгук

Mikhail Vakhitov
24.01.2020

Здравствуйте, Друзья. Спешу поделиться своим отзывом о данном автомобиле. Мы молодая семья, которая только продала свою первую машинку - Smart ForTwo 2002 года в связи с пополнением в семье. Честн читати відгук

Продаж б/у Mitsubishi