Відгуки Citroen (Ситроен)

Роздумуєте над покупкою Citroen? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Ситроен. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Citroen, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (349 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Ситроен? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Citroen

Останні відгуки про автомобілі Citroen

Олександр
Олександр

Citroen C3
1.4 бензин, MT
2006, 230.000км
Citroen C3 2006

Купили в 2017, ми другі власники, проїхали десь 120тис і продали в 2021. При купівлі пріоритетом було те що у машини при невисокій ціні приємна зовнішність, і в потоці нечасто зустрічались. По факту не пожалкували, об'їздили на ній декілька країн, доїжджали до Італії і Норвегії. Але за 4 роки ба читати відгук

Андрій Матева
Андрій Матева

Хмельницкий
1.5 дизель, AT
2023, 4.583км
Citroen C4 2023

Вітаю всіх. Хочу поділитися враженнями від данного авто. Середня комплектація + опції дали мені все необхідне для комфортної подорожі. Порадували підігріви лобового скла, всіх сидінь та керма. Авто має гарний дизайн. Відразу скажу, що авто швидше крос-хетч, точно не кросовер, офроудом тут і не пахне читати відгук

Ігор
Ігор
1.5 дизель, MT
2023, 600км
Citroen Berlingo 2023

Новая машина для работы. Мощный двигатель, МКП6. По трассе идет уверенно, 130 км/ч очень комфортно. При 140 начинает шуметь и немного гулять. При разгоне неторопливая, но в движении всегда есть резерв мощности, можно добавить. Из минусов - из-за перекладины руля не видно положение рычагов упр читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Ситроен

Citroen C-Elysee