Відгуки Volkswagen (ФольксВаген)

Роздумуєте над покупкою Volkswagen? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників ФольксВаген. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Volkswagen, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (756 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі ФольксВаген? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Volkswagen

Останні відгуки про автомобілі Volkswagen

unforgiven
unforgiven

Житомир
Volkswagen ID.3
електроAT
2023, 500км
Volkswagen ID.3 2023

Волею не дуже доброго випадку змушений був пересісти на новий електрокар від ВАГа.... Можливо на місяць, можливо на 2-3 місяці... Або взагалі залишиться другою машиною в сім'ї... Тривалий тест-драйв - покаже (як каже один мій колега що вже змінив в три рази більше нових авто чим я за однаковий промі читати відгук

Максим
Максим

Volkswagen Tiguan
2.0 бензин, AT
2023
Volkswagen Tiguan 2023

Забрав автомобіль з салону тільки 2 дні назад і проїхав на ньому всього 80км, але вже можу написати чимало нових вражень у порівнянні з неординарним автомобілем Hyundai Kona, яким володів до цього. Тим більше, що на рестайл відгуків, чомусь, дуже мало. Про муки вибору можна почитати в моїх останн читати відгук

Ивано-Франковск
1.6 бензин, MT
2014, 97.000км
Volkswagen Polo 2014

Купив Поло седан рік тому з пробігом 82 тис.км. Купив у другого власника, в якого вона буда два роки і його пробіг склав 17 тис.км. До нього вся обслуга проводилась на офіційному СТО, є сервісна книжка, авто переглядали з спеціалістом, підкрашена була водійська дверка. Пересів на Поло седан з Тойота читати відгук

Найбільш обговорювані моделі ФольксВаген

Volkswagen Passat