Отзывы Volkswagen Golf

Юра

Хмельницкий
2012, 20.000км
+77 / -2 Volkswagen Golf 2012

Долго не писал отзыв, хотел познать машину и тогда уже более менее адекватный отзыв оставить! История покупки. До Гольфа у меня была Мазда 3 Хетч 1.6 автомат. Очень красивый дизайн и салон тоже в порядке. Но начала раздражать ходовая (реально каждые 30тысяч переприсовка сайлентблоков задней мног читать отзыв

Василь
Василь

2012
+21 / -18 Volkswagen Golf 2012

Добрий день. сам володію гольф 6 2012р але був на тест драйв 7-го. Основному буду зрівнювати з 6 поколінням на якому накатав 30000 т км за 6 міс. На тесті іздив на 1.4 тси 122 ДСГ у мене теж такий двигун але МКП. Салон реально став більш якісним трошки більше місця ззаду. Реально різниця з 6 невелик читать отзыв

Ярослав
Ярослав
2012, 15.120км
+5 / -1 Volkswagen Golf 2012

Купив свій гольф менше року назад, обирав серед ситроєн ц 4, форд фокус... Гольф економніший, швидший, комфортніший... але дорожчий. Спочатку все супер, комплектація класна. Але поті зявився якись стук у лівій середній стойці біля водія, а недавно і в багажнику... Просто бісить( До цього всі машини  читать отзыв

Євгеній
Євгеній

Винница
2012, 1.500км
+11 / -1 Volkswagen Golf 2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім порівнювати буду зі своїм попереднім авто Skoda Yeti 1.8 tsi 4*4 (можливо вони і не порівнюються - але читать отзыв

Vasja
Vasja
2012, 19.000км
+112 / -6 Volkswagen Golf 2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо нормальний бензин 95 премиум. при 100 км 6 передача 2000 оберти до 15 т. км трохи нечiтке переключання к читать отзыв

новые отзывы о Volkswagen Golf