Відгук Volkswagen Golf 2012 1.4 turbo бензин автоматична

Volkswagen Golf

Рік, пробіг: 2012
Двигун: 1.4 turbo бензин
Компл.: comfortline

Добрий день. сам володію гольф 6 2012р але був на тест драйв 7-го. Основному буду зрівнювати з 6 поколінням на якому накатав 30000 т км за 6 міс. На тесті іздив на 1.4 тси 122 ДСГ у мене теж такий двигун але МКП. Салон реально став більш якісним трошки більше місця ззаду. Реально різниця з 6 невелика на 7 педаль тормоза більш різка і гостріший руль шумка десь на тому же рівні. Тестова машина була запакова опціями й іі ціна десь 31-32 тис доларів реально це досить багато для такого класа парк пілот випробував паркується супер на світлофорах старт стоп систепа глушить двигун РЕАЛЬНО сподоболася ДСГ працює просто супер. Якби зараз брав новий гольф то неставив би різні дорогі опціі я рахую що це лишне двигуна вистачилоб й 1.2 тси ну раджу брати з ДСГ - ЦЕ РЕАЛЬНО БОМБА. а машинка так супер бланую десь через 1 рід змінити 6 гольфа на 7. щЕ сподобався круіз контроль ідеш за машиною включив вона сама гальмує а потім розганяється. Машина класна.

Порада покупцеві: НЕСТАВТЕ ОПЦІІ БЕЗ ЯКИХ МОЖНА ОБІЙТИСЯ А КПП ТІЛЬКИ ДСГ!!! А ТАК АВТО СУПЕР.

Обговорити відгук про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

ТУНГУС

Как мог стать салон больше Вы эти 4мм ощютили... )))

Ozzi

Возможно уменьшили багажник и/или капотный отсек при той-же длинне...или этого не могет быть?

arsen4821

в новом база +6 см

arsen4821

Я не фанат немецкого автопрома, но 7- й гольф хорошая машина

777Александр777

Хорошая, на RAV 4 за эти же деньги вообще превосходная.

usergate

Я люблю мясо, а моя жена рыбу. Когда один мой родственник, узнав, сколько я отдал за Гольф, воскликнул: "Ты же мог купить Спортэйдж!" Я ему ответил: "Зачем мне кроссовер, когда мне нужен хетч".

ты зделал правельно сам катаюсь на гольф 6 95 тис наездил поменял масла фильтра и за 90 гривень сайлет блоки

Генерал

Салон больше в длинну за счет более тонких спинок сидений.багажник если и больше,то этого не заметно вообще! Утратилась индивидуальность, получился недопассат!

Gooliver

получилася недо Ауді А3. І зовнішсть стала схожа на ауді (собливо профіль). Трошки втратилася самобутність Гольфа. Але якщо абстагуватися від історії моделі - машинка симпатична.

Gooliver

Тільки з такою ціною її будуть брати лише ті, хто конкретно шукає авто ЛИШЕ у гольф класі і хоче обовязково НІМЕЦЬКУ якість. У кого є сумніви - швидше за все виберуть щось інше... Благо, конкуретів вистачає як європейських, так і не зовсім)

Andrey.88

Например сеат леон, машина практически такая я же, только дизайн испанский...и на надеюсь цена будет намного меньше...

да не к сожалению на леон новый цену обещают тоже нехилую

Volkswagen Golf

Vasja
Украина, Львов
10.09.2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо норм читати відгук

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 13900$ 2018