Відгук Volkswagen Golf 2012 1.4 turbo бензин механічна

Volkswagen Golf

Рік, пробіг: 2012, 19.000 км
Двигун: 1.4 turbo бензин
Компл.: TREDLINE+ ОПЦII

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо нормальний бензин 95 премиум. при 100 км 6 передача 2000 оберти до 15 т. км трохи нечiтке переключання кпп повязую це з обкаткою а зараз дуже чiтко. Шумка на вищому рiвнi керованiсть 5+ гальма теж. Фольцваген й в Африцi фольцваген Корея Япония вiддихаэ. недарма сама продаваэма машина в германii.

Не виявлено.

Порада покупцеві: Купляйте не задумуючить своi грошi коштуэ.

Обговорити відгук про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

Бармалей

C TSI ну не хочется ездить ровно, а прижать тапку - и кайфануть, у самого мотор 1.2 TSI!

Vasja5140

После TSI больше не куплю атмосферника

Бармалей

во-во, и я тоже также сказал

Vasja5140

Какие у меня есть минуси по поводу авто на спинках передних сидений нету карманчиков(ну так больше заду места)2 на дверях нету подсветки с низу 3 РСД 310 флешка или ЮЗБ входа нету и задний подлокотник. А так всьо супер разход масла за 15000 ткм 200 грам масло оригинал

Vasja5140

ЧТо сказать была обкатка ездил львов прага варшава львов розход 4,9 обкатка до 100 км/год после обкатки львов-одесса скорость 100-130 км год через киев 4 человека + багаж 5,0л 100км

спейс

Васья та ти по триндижу навіть виробника переплюнув,у нього 6 л. середній,5.2 по трасі

Опишите пожалуйста достоинства Гольфа, по-сравнению с Октавией Тур?

Vasja5140

Октавия хорошая машина но ..Достоинства з Тур 1.6 1.Мотор 2.Управление .3. Салон 4.Шумка небо и земля ... ітд. Минус только в багажнике Октавия багажник 5+.

Тут просто покупка предстоит, Octavia A5 1.8 TSI или Golf 1.4 TSI, вот и думаю... тяжело среди таких гигантов выбирать.

DestinyM

"Шумка на вищому рiвнi" - у мене зовсім інше враження ==який у Вас автомобіль був до цього ?

DestinyM

у мене попередня Skoda Yeti- там шумка як на мене краша була ...

у мене 1.4 тси а у вас як я розумию дизель. дизель бильш шумний

Vasja5140

Шкода октавия 1.6 остання була.нескажу що на шкоді краща. шкода це недороблений фольцваген!!!

И чем же Шкода технически отличается от Фольксвагена?

Vasja5140

Качество шкода- ето бюджетний вариант фольцвагена

У меня пробег больше 55 тис. и тоже с передачами такая же штука. Думаю просто плохие синхронизаторы (хоть и странно).

Вася, напиши реальный расход в городе зимой и летом! Спс.

Vasja5140

Реальний розхід такий не загружене місто 6.5-7.0 зима + корки макс 9.0 ну це при снігопаді а так 7.2 -.7.5 спокійно вкладуешся. А макс розхід при газ в полик по трасі 10.00 ну це швидкість 1600-200 км

"не загружене місто 6.5-7.0 зима + корки макс 9.0" корки это что??? корки это что?? Слушай а как с прогревом ТСИ, читал отзывы что холодный движок? И ещё вопрос по поводу печки, как быстро прогревает салон?

Vasja5140

Зараз пробіг за 6 місяців 35000 км жодноі поломки й не разу не було проблем з поганим бензином розід масла до заміни 15000км 150 грам. Машина супер

Jura

Вась, при расходе в городе 6.5-7.0л какова средняя скорость по бортовому компу ?

Посмотрю точно но гдето 40

Щас каталса в городе скорость средн 27 км час розход 6.8

Volkswagen Golf

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читати відгук

Ярослав
28.11.2012

Купив свій гольф менше року назад, обирав серед ситроєн ц 4, форд фокус... Гольф економніший, швидший, комфортніший... але дорожчий. Спочатку все супер, комплектація класна. Але поті зявився якись сту читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 13900$ 2018