Відгук Volkswagen Golf 2012 1.4 бензин автоматична

Volkswagen Golf 5-ти дверный
Volkswagen Golf

Рік, пробіг: 2012, 15.120 км
Компл.: Team з дод. опц

Купив свій гольф менше року назад, обирав серед ситроєн ц 4, форд фокус... Гольф економніший, швидший, комфортніший... але дорожчий. Спочатку все супер, комплектація класна. Але поті зявився якись стук у лівій середній стойці біля водія, а недавно і в багажнику... Просто бісить( До цього всі машини були б/в. Думав куплю нову машину із салону, все буде класно.. ще й фольц... незнаю, може це мені так не підфортило... поїду на сервіс, думаю допоможуть...

Динаміка (особливо в режимі спорт), економічний (в мене по пробках 7.4 не більше).

Якість салону (незрозумілі звуки на мілких нерівностях та горбах).

Порада покупцеві: Кращий серед конкурентів, але якби не ці ЗВУКИ!

Обговорити відгук про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

Vasja5140

Щодо звука в стійці потрібно змазати замок це віднього шум й просиліконити уплотнітелі. перевірино!

Ярослав Муштін

(Кращий серед конкурентів, але якби не ці ЗВУКИ!) доповню свій відклик... Поїхав на СТО смазали, підтягнули замок.... все пропало!) Машина просто БОМБА!

Vasja5140

навіщо СТО купи селікон безцвітну смазку Ликви Моли и для замку билу смазку для петлив Ликви Моли й все пропаде. в самого перви 6 мис було ок даля почалися звуки й 4 мис незнав в чому проблема думав це ремень в салони зараз змазав й все ок вже 2 мис

Ярослав Муштін

Я купував іншу змазку, німецьку... не допомагало(

Volkswagen Golf

Vasja
Украина, Львов
10.09.2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо норм читати відгук

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 13900$ 2018