Выбрать регион:

Станции техобслуживания Украины


Добавить СТО

Универсальные СТО

Добавить СТО
Змішування моторних олив – що можна, а що ніЗмішування моторних олив – що можна, а що ні

А чи можна змішувати моторні оливи різних виробників у співвідношенні, скажімо, 70 до 30? Як зазначають експерти Avto.pro, в одних випадках це допустимо, а в інших – ні. Пропонуємо розібратися у цьому питанні.


Touareg втридорога? Полный разбор Porsche Cayenne 958Touareg втридорога? Полный разбор Porsche Cayenne 958

Если уж решили покупать себе Сayenne с рук, не пожалейте два часа времени. Мы готовы раскрыть вам глаза на великое множество важных деталей.


Мережа СТО АІС запрошує підготувати своє авто до зимового сезону за спеціальними цінами!Мережа СТО АІС запрошує підготувати своє авто до зимового сезону за спеціальними цінами!

З 20 жовтня 2021 року по 30 грудня 2021 року діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування - від 330 грн. до 864 грн., в залежності від регіону та переліку послуг.


И тишина... Есть ли смысл в двойных стеклах?И тишина... Есть ли смысл в двойных стеклах?

Все чаще в наших тестах мы говорим о новых автомобилях с акустическими стеклами. Что это такое? И насколько установка таких стекол оправдана? Ставим опыты на Mercedes-Benz GLE.


Наплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в УкраинеНаплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в Украине

СТО «Прайм Техсервис» предлагает профессиональную наплавку и расточку деталей. Технологии, использующиеся в работе СТО, позволяют сделать полное восстановление деталей расточкой и наплавкой.


Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?

Сучасні системи ГБО дозволяють поєднувати елементи різних виробників, і це тільки плюс у Ваш гаманець та можливість поліпшити продуктивність двигуна.