Обрати регіон:

СТО Мелітополя

СТО Мелітополя

Додати СТО

У нас поки немає інформації про сервісні центри Мелітополя. Якщо Ви хочете додати СТО з Мелітополя в наш каталог, звертайтесь у відділ по роботі з автосалонами та СТО


Додати СТО
Машинобудівний гігант АВВ закриває завод у ПольщіМашинобудівний гігант АВВ закриває завод у Польщі

Шведсько-швейцарська технологічна корпорація ABB оголосила про припинення виробництва та закриття заводу у польському місті Клодзко.


Підбір оливи для двигуна: прості правила для вдалого виборуПідбір оливи для двигуна: прості правила для вдалого вибору

Головне правило: купувати мастило, оливу, присадки тощо треба тільки у офіційних представників. Окрім того, ніколи не буде зайвим почитати відгуки про компанію та її продукцію.


Котушка запалювання від UKR PARTS - найважливіший компонент системи запалення в автомобіліКотушка запалювання від UKR PARTS - найважливіший компонент системи запалення в автомобілі

Купівля автомобіля є лише половиною справи, тому що потрібно його надалі обслуговувати, застосовуючи відповідну якість витратних матеріалів та запчастин.


Максимум допусків та специфікацій розширює його застосування в автомобілях. Про що мова?Максимум допусків та специфікацій розширює його застосування в автомобілях. Про що мова?

До 24 вересня 2023 року в Україні на 5-літрову каністру Top Tec 4100 5W-40 діє знижка 15%. У цей же період акція розповсюджується і на оливу Top Tec 4110 5W-40.


Все що потрібно знати про оригінальні запчастини VolkswagenВсе що потрібно знати про оригінальні запчастини Volkswagen

Власники автомобілів Volkswagen нерідко задаються питанням: які запчастини краще вибрати?


Відновлення турбіни чи покупка нової: Як вибрати оптимальний варіант?Відновлення турбіни чи покупка нової: Як вибрати оптимальний варіант?

При пошкодженні турбокомпресора (також відомого як турбіна) власники автомобілів часто стикаються з вибором: відновлювати турбіну або купувати нову?