Обрати регіон:

СТО Луцька

СТО Луцька

Додати СТО

Додати СТО
Чим вразливі сучасні малолітражні турбовані двигуни. Як цьому запобігти?Чим вразливі сучасні малолітражні турбовані двигуни. Як цьому запобігти?

Однією з ключових особливостей SPECIAL TEC DX1 5W-30 є інноваційна технологія присадок, яка запобігає передчасному запаленню на низьких обертах (LSPI).


Незламна автомобільна спільнота збереться в столиці наприкінці травняНезламна автомобільна спільнота збереться в столиці наприкінці травня

30 травня - 1 червня 2023 року в Києві у четвертому павільйоні МВЦ відбудуться виставка комерційного та спеціального автотранспорту ComAutoTrans і спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService.


Компресія в авто та очищення двигуна воднем як спосіб її відновитиКомпресія в авто та очищення двигуна воднем як спосіб її відновити

Компресія - це один з найважливіших параметрів, за яким можна судити про стан двигуна. Адже це тиск, який виникає в циліндрі двигуна в кінці такту стиснення, коли поршень знаходиться у верхній мертвій точці.


Надійний захист від тертя - моторна олива з дисульфідом молібдена. Акційна пропозиціяНадійний захист від тертя - моторна олива з дисульфідом молібдена. Акційна пропозиція

З 17 квітня по 21 травня 2023 року придбати моторну оливу LIQUI MOLY MoS2 LEICHTLAUF SAE 10W-40 можна з максимальною вигодою - п'ятилітрову каністру оливи за ціною чотирилітрової.


Названі автомобілі з найнадійнішими двигунамиНазвані автомобілі з найнадійнішими двигунами

Компанія CarMD спеціалізується на виробництві діагностичного обладнання, тому її фахівці добре знають статистику поломок двигунів різних виробників.


Детейлінг від «Автопозитив» - нове життя для вашого автоДетейлінг від «Автопозитив» - нове життя для вашого авто

Наявність спеціального обладнання, техніки та миючих засобів - це лише частина якості послуги. Все ґрунтується на досвіді та знаннях відповідальних майстрів, які знають свою справу.