Выбрать регион:

СТО Харькова

СТО Харькова

Добавить СТО

Добавить СТО
Мережа СТО АІС запрошує підготувати своє авто до зимового сезону за спеціальними цінами!Мережа СТО АІС запрошує підготувати своє авто до зимового сезону за спеціальними цінами!

З 20 жовтня 2021 року по 30 грудня 2021 року діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування - від 330 грн. до 864 грн., в залежності від регіону та переліку послуг.


И тишина... Есть ли смысл в двойных стеклах?И тишина... Есть ли смысл в двойных стеклах?

Все чаще в наших тестах мы говорим о новых автомобилях с акустическими стеклами. Что это такое? И насколько установка таких стекол оправдана? Ставим опыты на Mercedes-Benz GLE.


Наплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в УкраинеНаплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в Украине

СТО «Прайм Техсервис» предлагает профессиональную наплавку и расточку деталей. Технологии, использующиеся в работе СТО, позволяют сделать полное восстановление деталей расточкой и наплавкой.


Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?

Сучасні системи ГБО дозволяють поєднувати елементи різних виробників, і це тільки плюс у Ваш гаманець та можливість поліпшити продуктивність двигуна.


Кто и как хочет вернуть себе контроль над техосмотром авто?Кто и как хочет вернуть себе контроль над техосмотром авто?

О том, что автомобилистов вскоре ждет возврат техосомотра, мы уже не раз рассказывали.


У мережі СТО АІС стартує літня акція «В дорогу з комфортом»!У мережі СТО АІС стартує літня акція «В дорогу з комфортом»!

В період з 01.06.2021р. по 31.08.2021р., комплекс проведених сервісних послуг обійдеться клієнтові значно дешевше, ніж оплата робіт, що проводяться за стандартними умовами оплати в нормо-годинах.