СТО Дилерська мережа Peugeot

Дилерська мережа Peugeot 0-800-509-209
Обслуговування Peugeot

Бренд Peugeot представлений в Україні з 1992 року. З 2010 року продажем автомобілів та наданням сервісних послуг ексклюзивно займається офіційне представництво французької компанії. Наразі дилерські центри представлені майже у всіх обласних центрах, та мережа активно розвивається, щоб кожен покупець міг вільно завітати в найближчий автосалон для вибору автомобілю та отримати якісне обслуговування у зручний для себе спосіб.

Всі салони Бренду працюють у форматі 3S (sales - продажі, service - сервіс, spare parts - запасні частини) - тобто пропонують не лише продаж, а й повний сервісний супровід авто протягом усього «життєвого циклу» та продаж автозапчастин. Завдяки цьому ви можете отримати весь спектр послуг в одному місці і за мінімальну кількість візитів.

В автосалонах Peugeot працюють висококваліфіковані спеціалісти, які завжди готові вислухати ваші побажання, надати вичерпну інформацію щодо технічних характеристик і комплектації та провести тест-драйв бажаного автомобіля, щоб ви зробили правильний вибір.

Також в автосалоні можна оформити страховий поліс, отримати консультацію стосовно кредитування і подати документи для розгляду в банк.

На всі пасажирські автомобілі Peugeot, офіційно представлені в Україні, поширюється гарантія 36 місяці або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). На комерційні автомобілі гарантія складає 24 місяці без обмеження пробігу. Крім договірної гарантії на автомобілі, компанія Peugeot надає гарантію на лакофарбове покриття, нанесеного в заводських умовах, а також гарантію від наскрізної корозії на автомобіль, яка є наслідком процесів внутрішньої корозії деталей кузова, що виходять назовні.

Сервісні центри пропонують широкий спектр послуг по технічному обслуговуванню транспортних засобів - від легкових авто до комерційної техніки, а досвід і кваліфікація спеціалістів дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності.

Клієнти з автомобілями, на яких закінчився термін гарантії, можуть і далі користуватись якісним, а головне - офіційним сервісом за доступною ціною, адже для автомобілів 3+ існує економ-лінійка сертифікованих запчастин Eurorepar. Також Бренд Peugeot часто запускає сервісні акції, які допомагають заощаджувати на послугах та комплектуючих як для автомобілів на гарантії, так і для пост-гарантійних автомобілів.

Якщо ви зацікавлені у купівлі автомобілю Peugeot - завітайте до найближчого дилера або обирайте бажану модель та комплектацію в онлайн-складі.

читати далі

Контакти

www.peugeot.ua
  1. Автовінн (0432) 55-60-00
    Вінниця, вул. Немирівське шосе. 94 А
  2. Сінгл Авто (056) 790-37-66, (067) 790-20-44
    Дніпро, Запорізьке шосе 27-Б
  3. Союз Автомотив (067) 411-95-11
    Житомир, вул. Київська, буд. 77