Обслуговування MG

Winner Imports Ukraine - офіційний імпортер MG в Україні.

Починаючи свою легендарну історію з 1924 року, MG є культовим британським автомобільним брендом та всесвітньо відомим виробником спортивних автомобілів.

Автомобілі MG завжди були новаторськими, радикальними та створенні для легкого та комфорного водіння, починаючи від оригінального спорткара MG 14/28 Super Sports, сконструйованого Сесілом Кімбером у 1924 р., до повністю електричного кросовера сьогодення MG ZS EV!

Сьогодні MG - це сучасні, практичні, просторі, оснащенні новітніми технологіями автомобілі, котрі ідеально підходять для життя.

Нові автомобілі MG призначені для всіх, хто прагне комфорту, мобільності та екологічно чистого майбутнього для Ваших дітей MG пропонує автомобілістам широкий модельний ряд електрокарів «нової генерації».

За підтримки SAIC Motor, однієї з найбільших автомобільних компаній, автомобілі бренду MG мають офіційну гарантію виробника 5 або 7 років в залежності від моделі.

Офіційні дилери надають повний спектр послуг з продажу та обслуговування автомобілів MG, включаючи моделі, що продавались в Україні раніше.

 
читати далі

Контакти

mgmotor.com.ua
  1. Віннер Автомотів (044) 499-99-94
    Київ, пр-т Степана Бандери, 24Д
  2. ВіДі-Край Моторз (044) 591-50-00
    Київ, вул. Велика Кільцева, 60а
  3. Авто-Імпульс (056) 747-90-09
    Дніпро, вул. Курсантська, 3к