Выбрать регион:

СТО Днепра

СТО Днепра

Добавить СТО

Добавить СТО
У офіційній дилерській мережі Mazda в Україні - знижка -30% на запасні частини Mazda!У офіційній дилерській мережі Mazda в Україні - знижка -30% на запасні частини Mazda!

Щоб підтримати клієнтів-власників автомобілів Mazda в Україні у цей складний час до 30 вересня 2022 р. діє спеціальна знижка* -30% на запасні частини Mazda в мережі офіційних дилерів в Україні.


Коли і навіщо потрібно заправляти автокондиціонер?Коли і навіщо потрібно заправляти автокондиціонер?

Якщо ви гадаєте, що заправляти кондиціонер Вашого автомобіля варто здійснювати конкретно перед спекотним сезоном - то це помилкова думка.


500 автомобілів брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL були безкоштовно відремонтовані на користь України500 автомобілів брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL були безкоштовно відремонтовані на користь України

Три місяці тому українське представництво концерну STELLANTIS, яке представляє бренди PEUGEOT, CITROEN, OPEL, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни.


Обслуговуй автомобіль безпечноОбслуговуй автомобіль безпечно

Сервіс KIA Автоцентру на Харківському продовжує працювати для Вас.


Комплекс сервісних перевірок за фіксованою ціною 440 грн!Комплекс сервісних перевірок за фіксованою ціною 440 грн!

Ваше авто завжди готове до будь-яких пригод.


У РФ різко подорожчав ремонт авто після ДТПУ РФ різко подорожчав ремонт авто після ДТП

Кузовні деталі деяких моделей авто подорожчали на 50-80%. До того ж їх складно знайти, тому нерідко доводиться використовувати для ремонту вживані запчастини.