Обслуговування Renault

Станція технічного обслуговування та ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів.

Для зручності наших клієнтів сервісний центр Кий Авто включає в себе наступні відділи: приймання автомобілів на ремонт, гарантійного обслуговування, запасних частин, додаткового обладнання (тюнінгу) та кузовного ремонту. Цех нашої станції оснащений автомийкою; слюсарно-механічною, електротехнічною та шиномонтажною дільницями; стендом для регулювання розвалу-сходження; дільницею з фарбування та рихтування автомобілів, а також дільницею доукомплектування.

Персонал СТО постійно вдосконалює свої навички в навчальних центрах Renault, завжди в курсі останніх нововведень і тонкощів ремонту автомобілів.

Для комфорту наших клієнтів передбачена кімната відпочинку, в якій клієнти, які залишили автомобіль на ремонт, зможуть спостерігати за процесом ремонту свого авто або подивитися телевізор, випити чашечку кави і просто відпочити.

Сервісний центр Кий Авто гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, що висуваються компаніями Renault. На всі виконувані роботи та встановлені запасні частини передбачено гарантію заводу-виробника.

Графік роботи:

ПН-ПТ з 8-00 до 20-00
СБ-НД з 8-00 до 18-00

читати далі

Контакти

renault.com.ua
  1. Кий Авто Центр - Renault (044) 536-96-97
    Київ, вул. Дніпровська набережна, 16а