Обслуговування Suzuki

СТО Suzuki на Подолі є роздрібним підрозділом офіційного дистриб'ютора Suzuki в Україні ДП «АВТО Інтернешнл», що здійснює сервісне обслуговування, продаж запасних частин і аксесуарів автомобілів і мотоциклів Suzuki.

На СТО встановлено підйомники провідних фірм-виробників автосервісного обладнання, двостійкові Zippo, Nusbaum, для загальноремонтних робіт, чотиристійковий Ravaglioli для забезпечення встановлення кутів коліс, ножичного типу Rotary для обслуговування рамних автомобілів, а також підйомник для мотоциклів із затискною клемою для колеса і краном.

Кожен підйомник організовано в робоче місце з набором загальноремонтного інструменту, пневматичного CHICAGO PNEUMATIK та електричного, що дає змогу виконати роботи будь-якої складності.

На кожне робоче місце підведено стиснене повітря, подачу якого забезпечують три компресори FINI.

Діагностика несправностей двигуна проводиться модельними мотортестерами ТЕСН 1 і ТЕСН 2, універсальним діагностичним обладнанням МОТ-251 фірми BOSСН, а також допоміжним обладнанням - газоаналізаторами, компресометрами, димомірами та ін. Модельні мотортестери дають змогу виявити всі неполадки не тільки в управлінні двигуном, а й інших навігаційних систем: підігріви сидінь, кодування імобілайзерів і навіть перепрограмування блоків управління двигуном і автоматичною коробкою передач.

Капітальний ремонт двигунів проводиться із застосуванням самого передового обладнання, це мийки для агрегатів і дрібних вузлів, стапеля для фіксації двигунів, набір інструменту Niwey для ремонту ГБЦ, стенд для регулювання насосів високого тиску для дизелів, стенд для очищення і регулювання інжекторів EFIKT 6 фірми AITEK. Ремонтні роботи виконуються в суворому дотриманні вимог заводу виробника і з застосуванням спеціального інструменту, який постійно доповнюється з виведенням на ринок нових моделей автомобілів марки Suzuki.

Робота підвіски автомобіля діагностується на лінії VIC3000 фірми SUN, що дає змогу визначити і вивести на друк параметри амортизаторів і ефективність роботи гальм.

Регулювання кутів установки коліс проводиться за допомогою лазерної установки FWA 411 фірми BOSСН, що має в базі даних автомобілі всіх марок, всіх світових виробників з технологією виконання регулювань по кожній моделі, що випускаються до 2003 року включно.

Нове обладнання з обслуговування гальмівних дисків - прилад для проточки. Основні переваги цього пристрою - відсутність необхідності в знятті гальмівних дисків з автомобіля, високий ступінь точності проточки, регулювання товщини шару стружки, що знімається, значне зниження часових витрат на операцію. Своєчасне і якісне обслуговування гальмівних дисків - це запорука безпечної та комфортної експлуатації Вашого автомобіля.

Відновлювальні роботи кузова автомобіля виконуються на високотехнологічному обладнанні «Авторобот-4» і «Car-o-Liner», застосовуючи вимірювальну систему і базу даних, що постійно оновлюється, за розмірами та контрольними точками кузовів усіх автомобілів, які випускаються у світі. Для зварювання деталей кузова застосовуються низка зварювальних технологій, зокрема і для зварювання алюмінію, нержавіючої сталі.

Фарбування кузовів і окремих деталей проводиться матеріалами фірми «Глазурит» у фарбувальній камері Blowtherm. Прискорення процесу сушіння застосовуваних для виготовлення матеріалів здійснюється інфрачервоною установкою CUREMASTER TWIN. Система підбору фарб «Колор Профі» дає змогу підібрати будь-який відтінок кольору автомобіля, враховуючи його вік і стан. Під час підготовки автомобіля до фарбування використовуються матеріали фірми 3М, що дає змогу досягати дуже високої якості робіт. Як додаткова послуга проводиться полірування лакофарбового покриття автомобіля і покриття захисною тефлоновою плівкою.

Персонал

Регулярне навчання персоналу дає змогу вміло використовувати високотехнологічне обладнання та досягати ефективності під час виконання найскладніших замовлень наших клієнтів.

Постійно організовуються семінарські заняття, що підвищують кваліфікаційний рівень фахівців з діагностики та ремонту автомобілів і мотоциклів Suzuki.

Режим роботи:

Пн.-Ст: з 9 00 до 21 00

читати далі

Контакти

www.suzuki.com.ua
  1. Suzuki на Новоконстантиновской (044) 536-97-70
    Київ, ул. Новоконстантиновская, 1