Выбрать регион:

Станции техобслуживания Украины


Добавить СТО

Универсальные СТО

Добавить СТО
Наплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в УкраинеНаплавка и расточка деталей на оборудовании Sir Meccanica S.p.A доступно в Украине

СТО «Прайм Техсервис» предлагает профессиональную наплавку и расточку деталей. Технологии, использующиеся в работе СТО, позволяют сделать полное восстановление деталей расточкой и наплавкой.


Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?Які форсунки ГБО краще обрати в 2021 році?

Сучасні системи ГБО дозволяють поєднувати елементи різних виробників, і це тільки плюс у Ваш гаманець та можливість поліпшити продуктивність двигуна.


Кто и как хочет вернуть себе контроль над техосмотром авто?Кто и как хочет вернуть себе контроль над техосмотром авто?

О том, что автомобилистов вскоре ждет возврат техосомотра, мы уже не раз рассказывали.


У мережі СТО АІС стартує літня акція «В дорогу з комфортом»!У мережі СТО АІС стартує літня акція «В дорогу з комфортом»!

В період з 01.06.2021р. по 31.08.2021р., комплекс проведених сервісних послуг обійдеться клієнтові значно дешевше, ніж оплата робіт, що проводяться за стандартними умовами оплати в нормо-годинах.


Вся правда об удалении вмятин без покраскиВся правда об удалении вмятин без покраски

Беспокрасочное удаление вмятин - инновационная технология для Украины, которая десятки лет используется в мире.


Не знаєте, як правильно обслуговувати механічну коробку передач? Давайте розбиратисяНе знаєте, як правильно обслуговувати механічну коробку передач? Давайте розбиратися

При заміні оливи в механічній коробці передач у багатьох автовласників може виникнути ряд питань. Наприклад, чи потрібно взагалі здійснювати заміну оливи в даному вузлі?