Opel Автоцентр на Столичному

Opel Автоцентр на Столичному (044) 492-69-77

«Автоцентр на Столичному» є підрозділом Корпорації "УкрАВТО" і на сьогоднішній день вже понад 15 років займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку України з продажу автомобілів.

В Автоцентрі на Столичному Ви можете придбати автомобілі таких відомих брендів як: KIA, OPEL, Peugeot. У нас великий парк тестових автомобілів, а тому тест-драйв пройде у зручний для Вас час. Ми пропонуємо вигідні умови кредитування та страхування. Прямо зараз Ви можете самостійно розрахувати кредитний платіж та вартість страховки Вашого автомобіля у нас на сайті.

Сервісний центр «Автоцентру на Столичному» – один із найбільших в Україні. Сервісна зона оснащена 50 підйомниками, необхідним діагностичним обладнанням для гарантійного та післягарантійного обслуговування. СТО надає повний спектр сервісних послуг діагностики та ремонту автомобілів, кузовних робіт, тюнінгу. Найбільшим досягненням «Автоцентр на Столичному» є довіра наших клієнтів. Ми працюємо з метою надання послуг на найвищому рівні. Наша робота налагоджена таким чином, щоб максимально швидко та професійно вирішити будь-яке завдання клієнта.


читать дальше

Цены на модели Opel

Контакты

avtocentr.com.ua
  1. Opel Автоцентр на Столичному (044) 492-69-77
    Киев, Столичне шосе, 90