Акція! Комплексна діагности авто за 336 грн.

 

В період з 14.07.2020 р. до 30.07.2020 р. кожному Клієнту, що є власником легкового автомобіля (крім КІА та JEEP), у період проведення Акції надається можливість отримати послуги з діагностики (комплексна діагностика) за спеціальною акційною ціною – 336,00 грн. з ПДВ, а також можливість провести заміну запчастин, найбільш схильних до виходу з ладу: деталей підвіски, рульового управління та гальмівної системи зі знижкою до 20% на вартість запасних частин та 20% на вартість послуг по їх заміні.

Записатися на Сервіс online>>

*Під «знижкою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 01 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин.

Види робіт зі спеціальною акційною ціною. Комплексна діагностика згідно Акції за 336,00 грн. з ПДВ, включає в себе:

  1. Первірка наявності особливих технічних операцій, передбачених виробником
  2. Перевірка наявності рідини омивача скла, та огляд склоочисників;
  3. Перевірка освітлювальних приладів;
  4. Перевірка заряду АКБ;
  5. Перевірка рівня технічних рідин;
  6. Перевірка ходової частини та кермового механізму;
  7. Перевірка гальмівної системи на наявність підтікань або пошкоджень;
  8. Перевірка тиску у шинах;

Додаткові роботи, необхідність яких була виявлена під час проведення акційних робіт, усуваються за бажанням Клієнта зі знижкою на послуги 20% та запасні частини до 20%, якщо такі додаткові роботи є роботами з поточного ремонту.

Зазначені знижки не розповсюджуються на роботи з планового регламентного технічного обслуговування, додаткового обладнання, мийні та прибиральні, роботи з відновлювального ремонту, послуг зі зберігання автомобілів на ДП, інструментального контролю, автоевакуації.

За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, звертайтеся до сервісного консультанту: (044) 206-80-00


Справка о компании Opel Автоцентр на Столичному


Контакты: (044) 492-69-77, г. Киев, Столичне шосе, 90
Opel Автоцентр на Столичному«Автоцентр на Столичному» є підрозділом Корпорації "УкрАВТО" і на сьогоднішній день вже понад 15 років займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку України з продажу автомобілів.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Главное про OPEL Combo LifeГлавное про OPEL Combo Life
Напомним о новой модели OPEL Combo Life. Новый Combo соединил в себе преимущества новой легковой платформы бренда EMP2 и уже проверенной миллионами километров Platform G5 от модели.

Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!Готовы принять любой вызов – Opel Combo Cargo и Opel Vivaro теперь с полным приводом 4х4!
Есть водители-профессионалы, которые требуют от фургонов Opel не только лучшие в классе показатели грузоподъемности или топливной экономичности, но также и нечто большее – им нужна максимальная проходимость!

Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!Полный азарта: новый Opel Mokka – электрический и заряжающий!
Электрический привод без выбросов СО2, плюс энергичный и «заряжающий» характер – вот что такое Новый Opel Mokka.