Поточні акції автомобильних дилерів та імпортерів

Акції в салонах

Сервісна акція «Весняний сервіс» від  Kia «Автоцентр на Харківському»KIA Сервісна акція «Весняний сервіс» від Kia «Автоцентр на Харківському»

Офіційний сервіс автомобілів Kia «Автоцентр на Харківському» розпочинає весняну сервісну кампанію «Весняний сервіс» для клієнтів, власників картки DRIVE2U.

Компанія: Автоцентр KIA на Харківському
Вигода 50 % на пакет «комплексний шиномонтаж»Sabur Вигода 50 % на пакет «комплексний шиномонтаж»

Скористайтесь спеціальними пропозиціями на комплексний шиномонтаж

Компанія: Subaru «ВІДІ-Стар»
-50% знижки на комплексну діагностику в Автотрейдінг-ВінницяSkoda -50% знижки на комплексну діагностику в Автотрейдінг-Вінниця

Небувала пропозиція в Автотрейдінг-Вінниця! 17 видів діагностичних робіт за 350 грн.

Компанія: «АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ»
Комплексний шиномонтаж у Мазда ВІДІ Скай на КільцевійMazda Комплексний шиномонтаж у Мазда ВІДІ Скай на Кільцевій

Скористайтесь спеціальними пропозиціями на комплексний шиномонтаж у офіційного дилера Мазда ВІДІ Скай на Кільцевій

Компанія: «ВіДі-Скай»
Hyundai VENUE з вигодою 50 000 грн в автоцентрі Паритет!Hyundai Hyundai VENUE з вигодою 50 000 грн в автоцентрі Паритет!

Hyundai VENUE - це надійний і ефективний автомобіль, який пропонує неперевершений дизайн, високу якість виготовлення і передові технології безпеки.

Компанія: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Зимова гума кожному покупцю Mazda 2022рMazda Зимова гума кожному покупцю Mazda 2022р

З 10.02.2023 до 31.03.2023 кожний клієнт, який заключить контракт на автомобіль Mazda 2022 року, має можливість доукомплектувати нове авто комплектом зимової гуми.

Компанія: «ВіДі-Скай»
Даруємо 30 000 грн до кожного авто 2022 рокуSubaru Даруємо 30 000 грн до кожного авто 2022 року

Заключить контракт на автомобіль Subaru 2022 року, та доукомплектуй нове авто, будь-яким додатковим обладнанням на суму 30 000 грн.

Компанія: Subaru «ВІДІ-Стар»
Спеціальні умови кредитування Hyundai Finance в автоцентрі Паритет!Hyundai Спеціальні умови кредитування Hyundai Finance в автоцентрі Паритет!

Hyundai Finance - це зручний та вигідний фінансовий інструмент придбання автомобілів в кредит. Ця програма дозволить сьогодні здійснити Вашу мрію - стати власником нового автомобіля Hyundai.

Компанія: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Заміни моторну оливу з вигодою до 30%*KIA Заміни моторну оливу з вигодою до 30%*

KIA «Автоцентр на Харківському», в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальної моторної оливи Кia.

Компанія: Автоцентр KIA на Харківському
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!Mazda Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!

Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2023 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.

Компанія: Дилерська мережа Mazda

Додати автосалон