Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Легендарний SEAT Leon CUPRA із ціновою вигодоюSEAT Легендарний SEAT Leon CUPRA із ціновою вигодою

У дилерській мережі SEAT в Україні діють привабливі цінові пропозиції на легендарний хетчбек SEAT Leon CUPRA із вигодою орієнтовно від 210 000* гривень.

Компания: ДП «АВТО-КИЕВ»
Автомобілі Jaguar з вигодою до 325 000 гривень*Jaguar Автомобілі Jaguar з вигодою до 325 000 гривень*

Ваш офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід на Кільцевій оголошує небувалу вигоду на автомобілі Jaguar в наявності у розмірі до 325 000 гривень*. Не пропустіть можливість придбати Jaguar на спеціальних умовах.

Компания: Jaguar Киев Запад
Розпродаж демо парку Jaguar Land RoverJaguar Land Rover Розпродаж демо парку Jaguar Land Rover

Автомобілі з пробігом та офіційною гарантією

Компания: Land Rover Киев Запад
Вигода до 15% на Jaguar E-Pace Inmotion EditionJaguar Вигода до 15% на Jaguar E-Pace Inmotion Edition

Jaguar Land Rover Київ Захід на Кільцевій представляє лімітовану версію компактного кросовера преміум класу E-PACE INMOTION EDITION.

Компания: Jaguar Киев Запад
В Тойота Центр Київ "Автосаміт" діє вигода -4% на Land Cruiser Prado* з дизельним двигуномToyota В Тойота Центр Київ "Автосаміт" діє вигода -4% на Land Cruiser Prado* з дизельним двигуном

В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Харківському Шосе 179, діє вигода -4% на Land Cruiser Prado* з дизельним двигуном потужністю 2755 см3

Компания: Тойота Центр Киев «Автосамит»
Тест драйв нового CITROЁN C3 и CITROЁN C5 AIRCROSS в салоне официального дилера 38ra в г. КиевCitroen Тест драйв нового CITROЁN C3 и CITROЁN C5 AIRCROSS в салоне официального дилера 38ra в г. Киев

Индивидуальность и современность - главные характеристики автомобилей бренда CITROЁN.

Компания: 38RA
38% знижки на перший візит!Citroen 38% знижки на перший візит!

Офіційний дилерський центр Citroen 38ra щиро радий візиту кожного клієнта, але перше знайомство та враження - по особливому цінні та важливі!

Компания: 38RA
Специальные условия по замене масла: выгодная цена и гарантия качестваOpel Peugeot Специальные условия по замене масла: выгодная цена и гарантия качества

Представительство Группы PSA в Украине объявляет о старте сервисной кампании для владельцев автомобилей PEUGEOT, OPEL: замена масла по выгодной цене для автомобилей в возрасте «3+ лет».

Компания: Opel Автоцентр на Столичном
Спеціальні цінові пропозиції на нові автомобілі Nissan в Кий Авто!Nissan Спеціальні цінові пропозиції на нові автомобілі Nissan в Кий Авто!

Оноволений NISSAN NAVARA з вигодою до 86 800 грн!* Кредит від 0,01% на 2 роки.

Компания: Кий Авто
Выгодное предложение для владельцев Sportage Classic на систему круиз - контроля и услуги по установке!Renault Выгодное предложение для владельцев Sportage Classic на систему круиз - контроля и услуги по установке!

Выгодное предложение для владельцев Sportage Classic на систему круиз - контроль и услуги по установке!

Компания: KIA Автоцентр на Столичном

Добавить салон