Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Cпеціальні сезонні промоціїSkoda Cпеціальні сезонні промоції

З настанням холодів, пропонуємо вам спеціальні сезонні промоції...

Компания: Прага Авто
Проведіть шиномонтаж для Вашого NISSAN в «НІКО АвтоАльянс» вигідно!Nissan Проведіть шиномонтаж для Вашого NISSAN в «НІКО АвтоАльянс» вигідно!

Компанія «НІКО АвтоАльянс», офіційний дилер Nissan в Києві та Київській області, пропонує скористатися вигідними умовами на проведення шиномонтажу.

Компания: АвтоАльянс Киев
«НІКО Істлайн Мегаполіс» дарує комплект зимової гуми до нової MazdaMazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» дарує комплект зимової гуми до нової Mazda

Тільки з 25.10.2019 р. в дилерському центрі Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» діє ексклюзивна пропозиція на придбання авто!

Компания: НИКО Истлайн Мегаполис Mazda
«Автомобільний Мегаполіс НІКО»  оголошує про старт акції «Вигідний шиномонтаж»Citroen Fiat Ford Mitsubishi «Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про старт акції «Вигідний шиномонтаж»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує скористатися вигідними умовами на послуги шиномонтажу.

Компания: «НИКО Форвард Мегаполис»
Бонус до ЗИМИ!  ПРИДБАЙ SUZUKI SX4 або VITARA у «ВіДі Гранд» ТА ОТРИМУЙ КОМПЛЕКТ ШИН!Suzuki Бонус до ЗИМИ! ПРИДБАЙ SUZUKI SX4 або VITARA у «ВіДі Гранд» ТА ОТРИМУЙ КОМПЛЕКТ ШИН!

Офіційний дилер SUZUKI «ВіДі Гранд» на Кільцевій по-справжньому піклується про своїх клієнтів і пропонує скористатися спеціальними пропозиціями придбання автомобілів SUZUKI та отримати бонус до зими.

Компания: «ВиДи Гранд»
«НІКО Істлайн Мегаполіс» дарує комплект зимової гуми до нового SuzukiSuzuki «НІКО Істлайн Мегаполіс» дарує комплект зимової гуми до нового Suzuki

«НІКО Істлайн Мегаполіс, офіційний дилер Suzuki в Києві та Київській області, оголошує про старт акції для своїх клієнтів.

Компания: НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki
«НІКО Авант» дарує комплект зимових шин до нового CITROЁNCitroen «НІКО Авант» дарує комплект зимових шин до нового CITROЁN

«НІКО Авант», офіційний дилер CITROЁN в Києві та Київській області, оголошує про старт акції для своїх клієнтів.

Компания: НИКО АВАНТ
Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC CopenhagenKIA Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC Copenhagen

Увага! Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC Copenhagen, старт якого відбудеться завтра, 24.10.2019 о 22:00 на НСК «Олімпійський»

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Шановні поціновувачі автомоблів Honda!Honda Шановні поціновувачі автомоблів Honda!

Зустрічайте 2020 рік за кермом одного з найкращих SUV світу Honda CR-V!

Компания: Автоцентр Honda - Днипро Мотор Инвест
Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!Nissan Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!

У 2019 році діє спеціальна пропозиція для автомобілів New Nissan X-Trail 2019 - вигода до 60 883 грн! * Вартість від 538 380 грн. *

Компания: Кий Авто

Добавить салон