Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Спеціальна ціна на заміну мастила в двигуні негарантійних автомобілів Suzuki у «ВіДі Гранд» на КільцевійSuzuki Спеціальна ціна на заміну мастила в двигуні негарантійних автомобілів Suzuki у «ВіДі Гранд» на Кільцевій

Автосалон «ВіДі Гранд» на Кільцевій запрошує до офіційного сервісного центру Suzuki, де оголошено акційну ціну на заміну мастила в двигуні для негарантійного парку автомобілів.

Компания: «ВиДи Гранд»
Mazda Альфа-М Плюс продовжує святковий сезон!Mazda Mazda Альфа-М Плюс продовжує святковий сезон!

Зимові свята добігають кінця, але Mazda продовжує святковий сезон!

Компания: «Альфа-М Плюс»
Альтернатива есть: запчасти и масла EUROREPAR теперь доступны и для других автопроизводителейCitroen Peugeot Альтернатива есть: запчасти и масла EUROREPAR теперь доступны и для других автопроизводителей

Ассортимент запчастей и смазочных материалов бренда EUROREPAR заметно расширился: теперь эти товары предлагаются не только для PEUGEOT и CITROЁN, но также для большинства популярных автомобильных марок.

Компания: СИТРОЕН ЦЕНТР «АВТО ВИА»
Начните год с удачной покупки в SUZUKI ХАРЬКОВ АЛЬФА-М ПЛЮС! цены на Suzuki в Харькове – СНИЖЕНЫ !Suzuki Начните год с удачной покупки в SUZUKI ХАРЬКОВ АЛЬФА-М ПЛЮС! цены на Suzuki в Харькове – СНИЖЕНЫ !

С 02 января 2019 года действуют специальные, привлекательные цены на автомобили Suzuki в автосалоне официального дилера Suzuki в Харькове, компании «АЛЬФА-М ПЛЮС» на проспекте ГАГАРИНА, 314-Б!

Компания: Альфа-М Плюс
Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!Mazda Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!

Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda 2018 року випуску в дилерському центрі Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій!

Компания: «ВиДи-Скай»
Фінальний розпродаж автомобілів SUZUKI 2018 р.в. у «Віді гранд» на кільцевійSuzuki Фінальний розпродаж автомобілів SUZUKI 2018 р.в. у «Віді гранд» на кільцевій

Тільки до 31 січня 2019 року встигни придбати SUZUKI 2018 р.в. на фінальному розпродажі в офіційного дилера Suzuki «ВіДі Гранд» на Кільцевій! Знижки на обмежений склад автомобілів 2018 р.в. сягають до 86 400 грн1.

Компания: «ВиДи Гранд»
Знижка 12% на комерційні автомобілі Volkswagen!Volkswagen Знижка 12% на комерційні автомобілі Volkswagen!

Час отримати знижку в автосалоні "КарпатиАвтоцентр" на комерційні автомобілі Volkswagen! Обирайте потрібен автомобіль із наведеного списку та отримайте знижку до 12%!

Компания: КарпатиАвтоцентр
КАСКО там, де VolkswagenVolkswagen КАСКО там, де Volkswagen

Купуйте Polo sedan і Passat в кредит або лізинг та отримаєте КАСКО на рік.

Компания: Автомир
Купить новый автомобиль в АИС можно в кредит по ставке от 0,01% годовых!Chevrolet Citroen Opel Peugeot Купить новый автомобиль в АИС можно в кредит по ставке от 0,01% годовых!

Группа компаний АИС предлагает покупку нового автомобиля в кредит для физических лиц на специальных условиях.

Акції офіційного сервісного центру Renault «Кий Авто»!Renault Акції офіційного сервісного центру Renault «Кий Авто»!

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції, яка пройде з 14 січня по 15 березня 2019 року в офіційних дилерських центрах Renault «Франція - на відстані одного ТО від Renault».

Компания: Кий Авто - Renault

Добавить салон