Поточні акції автомобильних дилерів та імпортерів


Програма лояльності на обслуговування NissanNissan Програма лояльності на обслуговування Nissan

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників та користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми - допомогти Вам скористатися усіма перевагами володіння та користування автомобілем Nissan.

Компанія: Ніссан ВІДІ Санрайз
Сервісна пропозиція січня від Hunters GarageSkoda Сервісна пропозиція січня від Hunters Garage

Пропозиції дійсні з 1 до 31 січня.

Компанія: Hunters Garage
HAVAL H6 можна придбати в кредит із мінімальним першим внеском від 145 929 грн!Haval HAVAL H6 можна придбати в кредит із мінімальним першим внеском від 145 929 грн!

Пропозиція діє з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL.

Компанія: «Нова енергія України»
Спеціальна програма «JETOUR Express Credit»Jetour Спеціальна програма «JETOUR Express Credit»

Поспішайте скористатись вигідними умовами від «JETOUR Express Credit», адже термін дії пропозиції регламентовано з 13.09.2021 по 31.12.2021 р., а кількість автомобілів обмежена

Компанія: Дилерська мережа Jetour
Замов свій Hyundai SANTA FE в автоцентрі Паритет!Hyundai Замов свій Hyundai SANTA FE в автоцентрі Паритет!

Повністю оновлений Hyundai SANTA FE привертає увагу елегантним дизайном, вражає розмаїттям та ефективністю лінійки двигунів і підкорює своєю технологічністю.

Компанія: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi. Будь впевнений у своєму автомобілі.Mitsubishi 5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi. Будь впевнений у своєму автомобілі.

Офіційна гарантія 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу* на автомобілі Mitsubishi діє на весь модельний ряд.

Компанія: Дилерська мережа Mitsubishi
Сервісна пропозиція грудня від Hunters GarageСервісна пропозиція грудня від Hunters Garage

Hunters Garage пропонує низку сервісних заходів для того, щоб підготувати авто до зимових випробувань. Пропозиції дійсні з 1 до 31 грудня.

Компанія: Hunters Garage
Найкраща зимова пропозиція: бестселер CITROEN C-Elysee з вигодою 30 000 грн. на автомобілі зі складу!Citroen Найкраща зимова пропозиція: бестселер CITROEN C-Elysee з вигодою 30 000 грн. на автомобілі зі складу!

Пропозиція діє з 1 грудня та поширюється на обмежений склад автомобілів у комплектації Feel з економічним бензиновим двигуном 1.6 на 115 кінських сил з надійною МКПП.

Компанія: Дилерська мережа Citroen
Новий сезон – нові пригоди. Підготуйте свій автомобіль Mitsubishi до зимиMitsubishi Новий сезон – нові пригоди. Підготуйте свій автомобіль Mitsubishi до зими

З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Новий сезон – нові пригоди».

Відтепер Kia Rio X доступний із заводським ГБОKIA Відтепер Kia Rio X доступний із заводським ГБО

Таким чином, зупинивши свій вибір на Kia Rio X із заводським ГБО, Ви заощадите не лише свої кошти, а й подаруєте свою турботу довкіллю.

Компанія: «Автоцентр на Борщагівці»

Додати автосалон