Автоцентр KIA на Харківському

Автоцентр KIA на Харківському (044) 393-23-33

Автоцентр KIA на Харківському - офіційний дилер КIA, займається продажем і обслуговуванням автомобілів південнокорейської корпорації KIA Motors, що випускає якісні автомобілі. Фахівці салону знають, що придбання авто - важливий і хвилюючий момент для кожного водія, і готові надати усю необхідну допомогу при виборі, в процесі купівлі та подальшої експлуатації. Для цього автоцентр KIA на Харківському має все необхідне щоб покупці змогли знайти новітні моделі автомобілів від виробника, великий склад аксесуарів і запасних частин, висококласний сервісний центр, оснащений сучасним устаткуванням. Автоцентр KIA на Харківському - офіційний дилер KIA, тому пропонує своїм клієнтам декілька переваг при купівлі автомобіля:

  • По-перше, це бездоганна якість усіх автомобілів, гарантована заводом-виготівником. На усі автомобілі KIA, придбані в автоцентрі, поширюється краща офіційна гарантія - 5 років з моменту купівлі нового авто.
  • По-друге, покупцям гарантовано митне оформлення машини згідно усіх правил і законів України. На відміну від сторонніх компаній, які часто використовують напівлегальні схеми ввезення і неповну сплату мит, автоцентр KIA на Харківському працює в чіткій відповідності з чинним законодавством.
  • По-третє, тільки офіційний дилер KIA - автоцентр KIA на Харківському - може запропонувати обслуговування найвищого рівня якості. Автосалон KIA обладнаний новітньою технікою, яка відповідає рекомендаціям заводу. Тому власникам автомобілів KIA, які вирішать звернутися в автоцентр для обслуговування свого автомобіля, забезпечено професійне та уважне відношення на усіх етапах купівлі і експлуатації вибраної моделі. Кваліфіковані співробітники, які працюють в автосалоні і в технічному центрі, пройшли спеціальне навчання і підготовку. Будь-яка консультація або ремонтні роботи виконуються швидко і при цьому кожному клієнтові гарантований індивідуальний підхід.

Завдання автоцентр Kia на Харківському - завжди пропонувати тільки найкращу якість, і, наслідуючи девіз компанії - The Power to Surprise - постійно удосконалюватися, щоб перевершувати очікування споживачів.

Контакти:

(044) 393-23-33 - Продаж автомобілів
(044) 393-23-34 - Сервіс
(044) 393-23-35 - Продаж запасних частин та аксесуарів

читати далі

Контакти

kia-kiev.com.ua
  1. Автоцентр KIA на Харківському (044) 393-23-33, (044) 393-23-34
    Київ, Харківське шосе, 179