Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запускає сервісну кампанію «Літо в Мегаполісі»Citroen Fiat Mazda Mitsubishi Suzuki «Автомобільний Мегаполіс НІКО» запускає сервісну кампанію «Літо в Мегаполісі»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує скористатись літньою сервісною кампанією, що триватиме з 18 червня по 15 липня 2019 року.

Компания: НИКО Истлайн Мегаполис Mazda
Специальные условия на приобретение Kia OptimaKIA Специальные условия на приобретение Kia Optima

Специальные условия приобретения автомобилей КИА Оптима1,7 турбодизель 7DCT в г. Харьков у официального платинового дилера Фрунзе-Авто.

Компания: Фрунзе-Авто
Придбай Hyundai на вигідних умовах в кредит або расрочкуHyundai Придбай Hyundai на вигідних умовах в кредит або расрочку

В автоцентрі Паритет діє спеціальна програма - Hyundai Finance, скориставшись якою Ви зможете придбати авто на найвигідніших умовах!

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Спеціальна пропозиція від Кий АвтоRenault Спеціальна пропозиція від Кий Авто

Автомобілі після Тест-Драйву за спеціальною ціною*

Компания: Кий Авто - Renault
Свіже повітря у Вашому автомобілі разом з «НІКО АвтоАльянс»!Nissan Свіже повітря у Вашому автомобілі разом з «НІКО АвтоАльянс»!

Офіційний дилер Nissan в Києві та Київській області «НІКО АвтоАльянс» пропонує скористатися вигідними сервісними пропозиціями на обслуговування системи кондиціонування Вашого автомобіля.

Компания: АвтоАльянс Киев
Автомобілі Mitsubishi * В кредит зі cтавкою 0,01% на три роки в «Ніко Діамант»Mitsubishi Автомобілі Mitsubishi * В кредит зі cтавкою 0,01% на три роки в «Ніко Діамант»

«НІКО Діамант», офіційний дилер Mitsubishi в Києві і Київській області, нагадує про кредитну програму для всіх автомобілів Mitsubishi.

Компания: НИКО Диамант
«НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford MondeoFord «НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford Mondeo

«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Ford в Києві та Київській області, пропонує вигідні кредитні умови для придбання Ford Mondeo - 0,01% на 3 роки.

Компания: «НИКО Форвард Мегаполис»
Новий T-Roc. Твій наступний крокVolkswagen Новий T-Roc. Твій наступний крок

Як і личить першому кросоверу T-Roc поєднує в собі практичність SUV та спритність хетчбека.

Компания: «Автосоюз»
8 автомобілів Passat Premium R-Line доступні тут і заразVolkswagen 8 автомобілів Passat Premium R-Line доступні тут і зараз

Нова акційна спецкомплектація моделі Passat!

Компания: «Автосоюз»
Акції ЛітаSkoda Акції Літа

Заміна фільтра салону та/чи повітряного фільтру 1 грн.

Компания: Прага Авто

Добавить салон