Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Шановні поціновувачі автомоблів Honda!Honda Шановні поціновувачі автомоблів Honda!

Зустрічайте 2020 рік за кермом одного з найкращих SUV світу Honda CR-V!

Компания: Автоцентр Honda - Днипро Мотор Инвест
Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!Nissan Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!

У 2019 році діє спеціальна пропозиція для автомобілів New Nissan X-Trail 2019 - вигода до 60 883 грн! * Вартість від 538 380 грн. *

Компания: Кий Авто
Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!Hyundai Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою «Winter is coming», в період з 15 жовтня по 30 листопада 2019 в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Завітай на Осінній Сервіс Тойота!Toyota Завітай на Осінній Сервіс Тойота!

в Тойота на Столичному з 15 жовтня по 30 листопада 2019 року

Компания: Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»
Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!KIA Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!

C 23 сентября по 22 ноября в официальной дилерской сети «Фалькон-АВТО» действует специальное сервисное предложение для владельцев автомобилей KIA.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Экономь -20% на сервисе от УкрАВТОKIA Экономь -20% на сервисе от УкрАВТО

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
У «ВіДі Гранд» на Кільцевій розпочато осінній розпродаж складу автомобілів SUZUKI. ЗНИЖКИ ДО 64 300 ГРН*Suzuki У «ВіДі Гранд» на Кільцевій розпочато осінній розпродаж складу автомобілів SUZUKI. ЗНИЖКИ ДО 64 300 ГРН*

Бажаєте швидко та без клопоту придбати автомобіль вже сьогодні?

Компания: «ВиДи Гранд»
INFINITI QX50 2019. Лучшее осеннее предложени от 1 099 390 грн.Infiniti INFINITI QX50 2019. Лучшее осеннее предложени от 1 099 390 грн.

Абсолютно новый QX50 создан удивлять. Набор революционных технологий: первый в мире двигатель мощностью 249 л.с. с изменяемой степенью сжатия; первая в мире технология управления по проводам; первая в мире система активной экономии топлива.

Компания: Авто-Актив
Акция на Hyundai Tucson в автоцентре Паритет!Hyundai Акция на Hyundai Tucson в автоцентре Паритет!

В автоцентре «Паритет» Вы можете приобрести автомобиль Hyundai Tucson по специальным ценам с выгодой до 46 900 грн возможно на Автозаводской, 24.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Спеціальна цінова пропозиція на парк тестових автомобілів KIA Ceed та SorentoKIA Спеціальна цінова пропозиція на парк тестових автомобілів KIA Ceed та Sorento

"Автоцентр на Харківському" підготував спеціальну цінову пропозицію на парк тестових автомобілів серед яких KIA Ceed та Sorento, розмір вигоди становить - 10% від прайсової вартості авто.

Компания: Автоцентр KIA на Харьковском

Добавить салон