Текущие акции у автомобильных дилеров и импортеров


Лімітований пропозиція від Infiniti: кросовер QX60 зі знижкою до 620 тис. грн!Infiniti Лімітований пропозиція від Infiniti: кросовер QX60 зі знижкою до 620 тис. грн!

Великий сімейний преміум-кросовер, та ще і за неймовірною ціною? У Infiniti вам скажуть: «Так, звісно!» До 29 липня на модель QX60 діє знижка до 630 тис. грн, інша акційна пропозиція діє і на QX50.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Обмежений склад автомобілів на особливих умовах!Infiniti Обмежений склад автомобілів на особливих умовах!

Представляємо Вашій увазі тільки 10 кросоверів QX60 на надвигідних умовах.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Святкуй перемоги з Новим Tiguan!Volkswagen Святкуй перемоги з Новим Tiguan!

Volkswagen в Україні презентував оновлені ціни, розширення гами двигунів та пакетні пропозиції Tiguan, присвячені успіхам збірної на UEFA EURO 2020.

Компания: Автоцентри «Атлант-М»
Літо триває з NissanNissan Літо триває з Nissan

Акція діє з 05.07.2021 до 31.08.2021.

Компания: Ніссан ВІДІ Санрайз
Авто з тест-драйву в салоні офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті!Infiniti Авто з тест-драйву в салоні офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті!

Абсолютно нові автомобілі в оптимальних комплектаціях використовуються для демонстрації моделей і їх технічних характеристик потенційним покупцям.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Вигравай подорож від Suzuki у липні* в Альфа-М Плюс на Гагаріна, 314-бSuzuki Вигравай подорож від Suzuki у липні* в Альфа-М Плюс на Гагаріна, 314-б

В період з 01.07.2021 по 31.07.2021 усі клієнти, які придбають будь-який автомобіль SUZUKI візьмуть участь у розіграші 15 сертифікатів на поїздку за кордон.

Компания: Альфа-М Плюс
Пропозиція літа. Спеціальна ціна на комплексну діагностику.Пропозиція літа. Спеціальна ціна на комплексну діагностику.

Пропозиція дійсна з 1 липня до 31 серпня 2021.

Компания: Hunters Garage
Офіційний дилер Suzuki в Україні «НІКО Мегаполіс» дарує пакет додаткового обладнання до нового автомобіля SuzukiSuzuki Офіційний дилер Suzuki в Україні «НІКО Мегаполіс» дарує пакет додаткового обладнання до нового автомобіля Suzuki

Ексклюзивно! Тільки з 01 по 31 липня 2021р, купуйте улюблений автомобіль Suzuki в дилерському центрі «НІКО Мегаполіс» та гарантовано отримайте у подарунок пакет аксесуарів

Компания: Suzuki «НІКО Мегаполіс»
Відправляйтеся в літо на PEUGEOT Rifter: більше комфорту, більше універсальності, менше ціни!Peugeot Відправляйтеся в літо на PEUGEOT Rifter: більше комфорту, більше універсальності, менше ціни!

Починаючи з 1 липня, комфортний і універсальний мінівен PEUGEOT Rifter доступний за максимально вигідною ціною - від 552,5 тис. грн. Ціни на сімейний автомобіль знижено.

Компания: Дилерська мережа Peugeot
Ексклюзивно! Тільки в «НІКО Мегаполіс» купуйте улюблений автомобіль Mazda та гарантовано отримайте у подарунок пакет аксесуарівMazda Ексклюзивно! Тільки в «НІКО Мегаполіс» купуйте улюблений автомобіль Mazda та гарантовано отримайте у подарунок пакет аксесуарів

Ексклюзивно! Тільки з 01 по 31 липня 2021р, купуйте улюблений автомобіль Mazda в дилерському центрі «НІКО Мегаполіс» та гарантовано отримайте у подарунок пакет аксесуарів

Компания: Mazda «НІКО Мегаполіс»

Добавить автосалон