Дилерська мережа Mazda

Дилерська мережа Mazda 0 800 50-18-15

Офіційним імпортером автомобілів Mazda на території нашої країни є дочірнє підприємство «Авто Інтернешнл», що повністю належить іноземному інвесторові. Компанія займається дистрибуцією автомобілів з 1994 року, до 2000 року - під назвою ДП «ММУ».

Станом на грудень 2020 року кількість дилерських центрів імпортера дорівнює двадцяти, головний же офіс «Авто Інтернешнл» розташовується в Києві (проспект Степана Бандери, 22а). Крайнім західним дилером є автосалон в Мукачеві, крайнім східним - автосалон в Харкові, тобто мережа імпортера охоплює велику частину території України (окрім тимчасово окупованих частин Донецької і Луганської областей, а також АР Крим). У ряді великих міст Mazda має в розпорядженні декілька дилерів: трьох в Києві, по два в Одесі, Дніпрі і Харкові. Крім того, в Краматорську є офіційний сервісний центр, де можна обслужити Mazda без втрати гарантії.

У офіційних дилерів можна отримати вичерпну інформацію стосовно актуального модельного ряду, цін на автомобілі в різних комплектаціях і моделей в наявності, а також запросити тест-драйв вподобаної моделі. Крім того, менеджери дилерських центрів надають детальну інформацію про можливі варіанти купівлі нової Mazda (прямий платіж, кредит, розстрочка), поточні акційні пропозиції, постановку на облік, страхування і гарантію.

У дилерських сервісних центрах Mazda здійснюють регламентне ТО, ремонт будь-якої складності і заміну деталей на нові оригінальні. Крім того, тут на автомобілі Mazda можна встановити оригінальні аксесуари та додаткове обладнання.

читати далі

Ціни на моделі Mazda

Контакти

mazda.ua
  1. Премєра Авто (03131) 3-80-20
    Мукачево, вул. Автомобілістів, 28
  2. Ніко Захід Моторс (032) 297-62-97
    Львів, вул. Липинського, 50-Б
  3. Альянс-ІФ (0342) 74-49-00
    Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80-А