Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!

 

Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2023 року в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари. Максимальний розмір знижки сягає 90%.

Представництво Mazda в Україні намагаємось зробити обслуговування у офіційних дилерів більш доступнішим. Оригінальні запасні частини завжди є найкращим рішенням для будь-якого автовласника, незалежно від того, скільки років його «залізному коню».

На всі акційні запчастини та аксесуари поширюється гарантія 1 рік без обмеження пробігу при встановленні на офіційному сервісному центрі Mazda.

Склад запасних частин обмежений. Кількість позицій в наявності може змінюватися щодня.

З детальним переліком запасних частин за спеціальними цінами дня Ви можете ознайомитися за посиланням, придбати та встановити обрані вами позиції у представників офіційної дилерської мережі Mazda в вашому регіоні.


Довідка про компанію Дилерська мережа Mazda


Контакти: 0 800 50-18-15, м. Київ

Дилерська мережа MazdaОфіційним імпортером автомобілів Mazda на території нашої країни є дочірнє підприємство «Авто Інтернешнл», що повністю належить іноземному інвесторові.
перейти на сторінку компанії

Останні новини компанії


Ціни на оригінальні запчастини для авто MAZDA попередніх поколінь знижені!Ціни на оригінальні запчастини для авто MAZDA попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2023 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.

Відкрито прийом замовлень на АБСОЛЮТНО НОВИЙ КРОСОВЕР MAZDA CX-60 в УкраїніВідкрито прийом замовлень на АБСОЛЮТНО НОВИЙ КРОСОВЕР MAZDA CX-60 в Україні
Офіційні дилери Mazda в Україні розпочали прийом замовлень на новий флагман Mazda - Mazda CX-60.

Сервісні центри Mazda працюють у таких містахСервісні центри Mazda працюють у таких містах
Друзі, станом на 26.04.2022 за попереднім записом за телефоном працюють такі