Кий Авто Центр - Renault

Кий Авто Центр - Renault (044) 536-96-99

Автосалон «Кий Авто» на автомобільному ринку з 1996 року. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов'язаних із продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів Renault, реалізацією оригінальних запасних частин і аксесуарів. Всі автомобілі, представлені в салоні, сертифіковані й адаптовані для експлуатації в Україні.

На сьогодні «Кий Авто» пропонує своїм клієнтам абсолютно новий дизайн автоцентру та інновації, які роблять процес придбання автомобіля ще приємнішим!

Ми завжди зможемо підібрати для Вас зручний час для проходження тест-драйву, а наші менеджери будуть підтримувати з Вами зв'язок і після придбання автомобіля! Кредитний фахівець нашого дилерського центру підбере для Вас оптимальний варіант фінансування за спеціальною програмою кредитування Renault Finance. Також у нас діє програма Renault Лізинг.

Крім того, завдяки послузі Trade-in від нашого дилерського центру ви можете обміняти старий автомобіль на абсолютно новий із доплатою. А наші кваліфіковані фахівці подбають про те, щоб цей процес був для вас максимально простим.

Для співпраці з юридичними особами працює відділ по роботі з корпоративними клієнтами.

Завдяки великому досвіду роботи на автомобільному ринку наші фахівці завжди готові взяти участь в тендері на придбання автомобілів, вислухати Ваші побажання і підготувати комерційну пропозицію, що відповідає індивідуальним вимогам клієнта.

Станція технічного обслуговування і ремонту, що займає понад 3200 м2, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна й агрегатів. У 2016 році саме автоцентр «Кий Авто» став першим офіційним сервісним центром в Києві з обслуговування і ремонту електромобілів Renault.

Для зручності наших клієнтів сервісний центр «Кий Авто» має наступні відділи: прийому автомобілів на ремонт, гарантійного обслуговування, запасних частин, додаткового обладнання (тюнінгу) і кузовного ремонту. Цех нашої станції оснащений автомийкою; слюсарно-механічним, електротехнічним та шиномонтажних ділянками; стендом для регулювання розвалу-сходження; ділянкою з фарбування і рихтування автомобілів, а також ділянкою доукомплектування.

Персонал СТО постійно удосконалює свої навички в навчальних центрах Renault, щоби завжди бути в курсі останніх нововведень і тонкощів ремонту автомобілів.

Для комфорту наших клієнтів передбачена кімната відпочинку, в якій клієнти, які залишили автомобіль на ремонт, зможуть спостерігати за процесом ремонту свого авто або подивитися телевізор, випити чашечку кави й просто відпочити.

Сервісний центр «Кий Авто» гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, встановлених компанією Renault. На всі виконувані роботи та використані запасні частини передбачена гарантія заводу-виробника.

Графік роботи

Салон:

ПН-ПТ з 9-00 до 19-00
СБ з 10-00 до 18-00
НД з 10-00 до 16-00

СТО:

ПН-ПТ з 8-00 до 20-00
СБ-НД з 8-00 до 18-00

читати далі

Ціни на моделі Renault

Контакти

renault.com.ua
  1. Кий Авто Центр - Renault (044) 536-96-99
    Київ, вул. Дніпровська набережна, 16а