Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Mitsubishi Outlander по ціні від 519 000 грнMitsubishi Mitsubishi Outlander по ціні від 519 000 грн

Компанія ТОВ «НІКО Центр Київ» оголошує про нові ціни на найпопулярніший позашляховик японського бренду Mitsubishi - Outlander. З 1 по 31 березня 2020 року ціни на Mitsubishi Outlander стартують від 519 000 грн *.

Компания: НИКО ЦЕНТР КИЕВ
8 березня для жінок - Автоцивілка для всіхKIA 8 березня для жінок - Автоцивілка для всіх

Офіційний дилер Kia Автоцентр на Борщагівці у партнерстві зі страховою компанією «Експрес Страхування» проводить весняну пропозицію до дня 8 березня та пропонує гарантовано отримати вагомий бонус.

Компания: «Автоцентр на Борщаговке»
Nissan Navara від Кий Авто за спеціальною ціною!Nissan Nissan Navara від Кий Авто за спеціальною ціною!

Дилерський центр Кий Авто пропонує Вам унікальну вартість NISSAN NAVARA 2019 року виробництва преміальної комплектації PLATINUM в розмірі 948 200грн*!

Компания: Кий Авто
Вигідний сервіс для Вашого автомобіля в «НІКО АвтоАльянс»!Nissan Вигідний сервіс для Вашого автомобіля в «НІКО АвтоАльянс»!

Компанія «НІКО АвтоАльянс» підготувала вигідну пропозицію для сезонного обслуговування Вашого авто.

Компания: АвтоАльянс Киев
Особлива ціна на кросовер Hyundai Kona в автоцентрі Паритет!Hyundai Особлива ціна на кросовер Hyundai Kona в автоцентрі Паритет!

Автоцентр Паритет радий повідомити про проведення акції на модель Hyundai Kona. У період з 01 по 31 березня 2020 роки ви можете придбати автомобіль за зниженою ціною - від 508 900.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Час турботи про KIA - Комплексна діагностика за 299 грн.KIA Час турботи про KIA - Комплексна діагностика за 299 грн.

Запрошуємо власників Kia відвідати традиційну спеціальну сервісну акцію «Час турботи про Kia» в офіційного дилера "Автоцентр на Борщагівці" по вул. Велика Кільцева, 2.

Компания: «Автоцентр на Борщаговке»
Спеціальні цінові пропозиції на модельний ряд Nissan!Nissan Спеціальні цінові пропозиції на модельний ряд Nissan!

Будь-то глухі закутки чи непролазні джунглі, оновлений NISSAN NAVARA завжди буде у своїй стихії.

Компания: Кий Авто
Весняна вигода твого KIA SPORTAGE!KIA Весняна вигода твого KIA SPORTAGE!

Саме час скористатись нагодою стати власником неперевершеного та яскравого KIA SPORTAGE! Купуючи* SPORTAGE в період з 02.03.2020 по 31.03.2020 Ви отримуєте доукомплектування** додатковим обладнанням та аксесуарами до 2% від вартості обраного автомобіля ..

Компания: Автоцентр KIA на Харьковском
Mitsubishi Outlander теперь по цене от 519 000 грнMitsubishi Mitsubishi Outlander теперь по цене от 519 000 грн

ООО «Эм Эм Си Украина» объявляет о новых ценах на самый популярный внедорожник японского бренда Mitsubishi - Outlander. С 1 по 31 марта 2020 г. цены на Mitsubishi Outlander стартуют от 519 000 грн*.

Компания: Дилерская сеть Mitsubishi
Официальный дилер автомобилей СITROЁN в Одессе предлагает приобрести автомобили тестового парка с выгодой до 25 000 грн.!Citroen Официальный дилер автомобилей СITROЁN в Одессе предлагает приобрести автомобили тестового парка с выгодой до 25 000 грн.!

Автомобили, которые доступны к приобретению: кроссовер комфорт-класса CITROЁN C5 Aircross по цене 625 810 грн.; динамичный CITROЁN C4 по цене 555 180 грн.; седан CITROЁN С-Elysee по цене 356 430 грн.

Компания: «АВТОГРАД ОДЕСА» Citroen

Добавить салон