Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC CopenhagenKIA Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC Copenhagen

Увага! Розігруємо 2 квитки на матч FC Dynamo Kyiv - FC Copenhagen, старт якого відбудеться завтра, 24.10.2019 о 22:00 на НСК «Олімпійський»

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Шановні поціновувачі автомоблів Honda!Honda Шановні поціновувачі автомоблів Honda!

Зустрічайте 2020 рік за кермом одного з найкращих SUV світу Honda CR-V!

Компания: Автоцентр Honda - Днипро Мотор Инвест
Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!Nissan Спеціальна пропозиція на модельний ряд Nissan!

У 2019 році діє спеціальна пропозиція для автомобілів New Nissan X-Trail 2019 - вигода до 60 883 грн! * Вартість від 538 380 грн. *

Компания: Кий Авто
Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!Hyundai Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн. в автоцентрі Паритет!

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою «Winter is coming», в період з 15 жовтня по 30 листопада 2019 в автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Завітай на Осінній Сервіс Тойота!Toyota Завітай на Осінній Сервіс Тойота!

в Тойота на Столичному з 15 жовтня по 30 листопада 2019 року

Компания: Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»
Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!KIA Подготовь свой KIA к зиме с выгодой до 8% на популярные расходные материалы!

C 23 сентября по 22 ноября в официальной дилерской сети «Фалькон-АВТО» действует специальное сервисное предложение для владельцев автомобилей KIA.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Экономь -20% на сервисе от УкрАВТОKIA Экономь -20% на сервисе от УкрАВТО

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
У «ВіДі Гранд» на Кільцевій розпочато осінній розпродаж складу автомобілів SUZUKI. ЗНИЖКИ ДО 64 300 ГРН*Suzuki У «ВіДі Гранд» на Кільцевій розпочато осінній розпродаж складу автомобілів SUZUKI. ЗНИЖКИ ДО 64 300 ГРН*

Бажаєте швидко та без клопоту придбати автомобіль вже сьогодні?

Компания: «ВиДи Гранд»
INFINITI QX50 2019. Лучшее осеннее предложени от 1 099 390 грн.Infiniti INFINITI QX50 2019. Лучшее осеннее предложени от 1 099 390 грн.

Абсолютно новый QX50 создан удивлять. Набор революционных технологий: первый в мире двигатель мощностью 249 л.с. с изменяемой степенью сжатия; первая в мире технология управления по проводам; первая в мире система активной экономии топлива.

Компания: Авто-Актив
Акция на Hyundai Tucson в автоцентре Паритет!Hyundai Акция на Hyundai Tucson в автоцентре Паритет!

В автоцентре «Паритет» Вы можете приобрести автомобиль Hyundai Tucson по специальным ценам с выгодой до 46 900 грн возможно на Автозаводской, 24.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»

Добавить салон