Текущие акции у автомобильных дилеров и импортеров


Цены снижены на Hyundai ELANTRA в автоцентре Паритет!Hyundai Цены снижены на Hyundai ELANTRA в автоцентре Паритет!

Новинка доступна на выбор в четырех комплектациях, c выгодой на авто до 12 000 грн. Акция действует до 31.08.2021 при условии наличия акционных автомобилей.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Лімітований пропозиція від Infiniti: кросовер QX60 зі знижкою до 620 тис. грн!Infiniti Лімітований пропозиція від Infiniti: кросовер QX60 зі знижкою до 620 тис. грн!

Великий сімейний преміум-кросовер, та ще і за неймовірною ціною? У Infiniti вам скажуть: «Так, звісно!» До 29 липня на модель QX60 діє знижка до 630 тис. грн, інша акційна пропозиція діє і на QX50.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Раді повідомити, що ми вже приймаємо замовлення на Новий Renault CapturRenault Раді повідомити, що ми вже приймаємо замовлення на Новий Renault Captur

Запрошуємо до Кий Авто для знайомства та випробування стильного кросовера!

Компания: Кий Авто Центр – Renault
Обмежений склад автомобілів на особливих умовах!Infiniti Обмежений склад автомобілів на особливих умовах!

Представляємо Вашій увазі тільки 10 кросоверів QX60 на надвигідних умовах.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Знижки* на ТО для вашого RenaultRenault Знижки* на ТО для вашого Renault

з 15 липня 2021 року по 9 вересня 2021 року

Компания: Кий Авто Центр – Renault
Ціни знижено на Hyundai TUCSON Hybrid в автоцентрі ПАРИТЕТ!Hyundai Ціни знижено на Hyundai TUCSON Hybrid в автоцентрі ПАРИТЕТ!

Вартість нового TUCSON Hybrid стартує від 989 400 гривень. Акційна пропозиція з вигодою на авто до 25 800 грн. діє до кінця липня 2021 р.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Святкуй перемоги з Новим Tiguan!Volkswagen Святкуй перемоги з Новим Tiguan!

Volkswagen в Україні презентував оновлені ціни, розширення гами двигунів та пакетні пропозиції Tiguan, присвячені успіхам збірної на UEFA EURO 2020.

Компания: Автоцентри «Атлант-М»
Літо триває з NissanNissan Літо триває з Nissan

Акція діє з 05.07.2021 до 31.08.2021.

Компания: Ніссан ВІДІ Санрайз
Авто з тест-драйву в салоні офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті!Infiniti Авто з тест-драйву в салоні офіційного дилера Інфініті ВІДІ Ліберті!

Абсолютно нові автомобілі в оптимальних комплектаціях використовуються для демонстрації моделей і їх технічних характеристик потенційним покупцям.

Компания: Інфініті ВІДІ Ліберті
Вигравай подорож від Suzuki у липні* в Альфа-М Плюс на Гагаріна, 314-бSuzuki Вигравай подорож від Suzuki у липні* в Альфа-М Плюс на Гагаріна, 314-б

В період з 01.07.2021 по 31.07.2021 усі клієнти, які придбають будь-який автомобіль SUZUKI візьмуть участь у розіграші 15 сертифікатів на поїздку за кордон.

Компания: Альфа-М Плюс

Добавить автосалон