Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИNissan ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИ

Акція діє з 01.10.2020 до 31.12.2020.

Компания: Кий Авто
Осінній сервіс Kia з вигодою до 20 % на запчастини та сервісне обслуговуванняKIA Осінній сервіс Kia з вигодою до 20 % на запчастини та сервісне обслуговування

Офіційний дилер автомобілів Kia Автоцентр на Борщагівці оголошує осінню сервісну кампанію, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля та додаткові послуги за спеціальною вигодою.

Компания: «Автоцентр на Борщаговке»
Акция! Осенний Сервис со скидкою 20%KIA Opel Peugeot Акция! Осенний Сервис со скидкою 20%

Специальное предложение, которое доступно начиная с 12.10.2020 до 13.12.2020 для постоянных клиентов, зарегистрированных в DRIVE2U, позволяет получить, в зависимости от необходимости, целый ряд услуг, и при этом значительно сэкономить.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"Renault ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку*, завдяки якій автомобілі віком від 5 років мають можливість отримати вигоду на обслуговування в офіційному сервісному центрі Renault Кий Авто.

Компания: Кий Авто Центр - Renault
Осіння діагностика для RenaultRenault Осіння діагностика для Renault

Акція діє з 22.09.2020 до 22.11.2020

Компания: Кий Авто Центр - Renault
Стильний та компактний: Mitsubishi ASX зі знижкою до 3%*Mitsubishi Стильний та компактний: Mitsubishi ASX зі знижкою до 3%*

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» оголошує спеціальну знижку до 3%* на автомобілі Mitsubishi ASX, які знаходяться в транзиті або у виробництві. Умови знижки діють з 1 жовтня по 15 листопада включно і на умовах 100% передоплати.

KIA дорожчають? Встигни придбати з вигодою до 1000€KIA KIA дорожчають? Встигни придбати з вигодою до 1000€

З 01.11.2020 автомобілі KIA SPORTAGE та STONIC подорожчають на 500€. Зауважте, вартість збільшиться за рахунок вигоди, котра діяла до листопада. Отже майбутні ціни представлені нижче.

Компания: Автоцентр KIA на Харьковском
Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai в автоцентрі ПаритетHyundai Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai в автоцентрі Паритет

Автоцентр Паритет пропонує власникам автомобілів Hyundai придбати зі знижкою фірмові колісні диски та датчики тиску в шинах. Пропозиція дійсна на Автозаводській 24 з 28 вересня по 5 грудня 2020 року.

Компания: Автоцентр «ПАРИТЕТ»
Цієї осені автомобілі KIA з додатковою вигодою!KIA Цієї осені автомобілі KIA з додатковою вигодою!

Офіційний дилер бренду Kia «Автоцентр на Борщагівці» оголошує спеціальну пропозицію на автомобілі Kia CEED, Kia Sorento, Kia Stinger, Kia Soul.

Компания: «Автоцентр на Борщаговке»
Спеціальна кредитна програма для купівлі Suzuki Jimny! Ставка 0,01%* річних на 6 років!Suzuki Спеціальна кредитна програма для купівлі Suzuki Jimny! Ставка 0,01%* річних на 6 років!

В автосалоні SUZUKI «АЛЬФА-М ПЛЮС» на проспекті ГАГАРІНА, 314-Б. діють спеціальні умови кредитування від АТ «ОТП БАНК» при купівлі автомобілів Suzuki Jimny.

Компания: Альфа-М Плюс

Добавить салон