Тойота Центр Київ «Автосаміт»

Тойота Центр Київ «Автосаміт» (044) 537-54-54

Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створене спільне українсько-японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в державі з перших днів свого створення отримало статус TASS – авторизованого сервісного підприємства Toyota.

Статистика та історія: за 20 років існування ми обслужили понад 150 000 автомобілів Тойота і продали понад 8 000 автомобілів Тойота. За цей час нашими клієнтами стали: установи МВС України, Служба безпеки України, Національний банк України, Митна служба України, Спеціальні підрозділи «Беркут» і «Кобра», Служба охорони Президента України, Державна служба охорони, ФК «Динамо», політики, зірки естради та спорту тощо. Ми маємо досвід співпраці з Міністерством охорони здоров'я, котрий стосується спеціальних автомобілів Toyota для використання їх у ролі карет швидкої медичної допомоги. Нашими постійними клієнтами є лізингові компанії, газо- і нафтотрейдери, провідні комерційні банки та провідні підприємства України. З моменту заснування підприємство суворо дотримується дилерських стандартів Toyota щодо продажу автомобілів і обслуговування клієнтів.

Сьогодні Тойота Центр Київ «Автосаміт» є однією з найбільших у Європі станцій сервісного обслуговування автомобілів Toyota і найбільшим дилерським центром в Україні.

Діяльність компанії Тойота Центр Київ «Автосаміт» розгортається в багатьох напрямках:

  • продаж автомобілів Toyota та їхня передпродажна підготовка;
  • продаж автомобілів Toyota в кредит;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;
  • продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
  • обмін Вашого авто на новий з доплатою за системою Trade-in.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» працює для Вас без вихідних.

Автосалон

Тут Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію стосовно кожної із представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Фахівці відділу продажу автомобілів із задоволенням познайомлять Вас із особливостями й технічними новинками автомобілів, запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту.

В автосалоні представлений широкий вибір аксесуарів і додаткового оснащення, які додадуть Вашому автомобілю індивідуальності, й багато супутніх товарів, які можуть знадобитися в дорозі.

Станція технічного обслуговування

Висока якість виконання робіт разом із використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація та гарантія на надані послуги є запорукою успішної роботи компанії.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» неодноразово визнавали однією з найкращих і найбільш динамічних у своєму розвитку компаній України.

Компанія заслужила визнання не тільки серед експертів, а ще і – що є найбільш цінним – серед колег, партнерів і своїх замовників.

читать дальше

Цены на модели Toyota

Контакты

www.toyota.com.ua
  1. Тойота Центр Київ «Автосаміт» (044) 537-54-54, (044) 537-54-50
    Киев, Харківське шосе, 179