Подовжена гарантія до 10 років від TOYOTA

ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ У МАЙБУТНЬОМУ

 

Подовжена гарантія до 10 років від TOYOTA*

Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування в Тойота Центр Київ "Автосаміт" та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.

Окрім нових авто, за виконання певних умов подовжена гарантія розповсюджується і на автомобілі TOYOTA віком від 3 до 10 років. Зокрема і на ті, які раніше або довгий час не обслуговувалися в офіційному сервісі та повернулися.***

Як це працює

  • Програма подовженої гарантії від TOYOTA діє, коли стандартна гарантія на 3 роки або 100 тис. км завершилася
  • Гарантія подовжується при кожному плановому ТО у дилера на час до запланованого проходження наступного ТО
  • При регулярному проходженні ТО подовжена гарантія може діяти до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше)
  • Подовжена гарантія TOYOTA закріплюється за конкретним авто та переходить до всіх його наступних власників

Якщо авто не обслуговувалося на офіційному сервісі раніше

Подовжена гарантія доступна для кожного автомобіля TOYOTA, проданого у мережі офіційних дилерів TOYOTA, віком до 10 років та 160 тис. км пробігу.

Перевірте моє авто на відповідність подовженої гарантії

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО

  • Відсутність додаткових витрат

Просто проходьте регламентне технічне обслуговування та отримуйте подовжену гарантію від TOYOTA на час до наступного ТО: 1 рік або 15 тис. км пробігу.

  • Безпека для вас та ваших близьких

Регулярне та якісне сервісне обслуговування забезпечить ще більшу надійність вашого автомобіля TOYOTA.

  • Збереження залишкової вартості

Професійне технічне обслуговування та гарантія допоможуть зберегти залишкову вартість авто, коли ви захочете продати або обміняти його за програмою Трейд-ін****.

ВІДТЕПЕР ДО 10 РОКІВ ГАРАНТІЇ

*Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від TOYOTA», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного технічного обслуговування з використанням оригінальних запасних частин та витратних матерілів в усіх офіційних дилерських центрах TOYOTA в Україні.

**Чи 160000 км пробігу (у залежності від того, що настане раніше).

***Діють обмеження. Дивіться детальні умови за посиланням.

****Заздалегідь узгоджена з вами вартість вашого авто приймається в залік вартості авто, який ви плануєте придбати.

За додатковою інформацією телефонуйте (044) 537-54-54

або чекаємо вас за адресою Харківське шосе 179.


Справка о компании Тойота Центр Київ «Автосаміт»


Контакты: (044) 537-54-54, г. Киев, Харківське шосе, 179
Тойота Центр Київ «Автосаміт»Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створене спільне українсько-японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в державі отримало статус авторизованого сервісу Toyota.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


29 років бездоганної роботи та тисячі задоволених клієнтів  в Тойота Центр Київ «Автосаміт»29 років бездоганної роботи та тисячі задоволених клієнтів в Тойота Центр Київ «Автосаміт»
Новорічні свята для Toyota Центр Київ «Автосаміт» починаються з 21 грудня. Саме в цей день ми святкуємо свій день народження.

Стиль, компактність і потужність: Тойота Центр Київ «Автосаміт» представляє новий кросовер Yaris CrossСтиль, компактність і потужність: Тойота Центр Київ «Автосаміт» представляє новий кросовер Yaris Cross
Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Модель доступна для замовлення з 13 вересня 2021 р.

Абсолютно новий Toyota Yaris - розпочато приймання замовленьАбсолютно новий Toyota Yaris - розпочато приймання замовлень
В Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179 розпочато приймання замовлень на абсолютно новий Yaris.