Заміна оригінальної моторної оливи Toyota 

Пропонуємо спеціальні умови заміни оливи двигуна вашого автомобіля за ціною – 1,20 гривень.

Умови надання знижки:

  • Для фізичних осіб;
  • Для негарантійних автомобілів;
  • Для моделей Land Cruiser 200, Prado 150, Camry, Rav4;
  • В період дії акції;
  • На акційну роботу не розповсюджуються постійні або разові знижки.

Період дії акції з 18.07.2022 до 31.08.22 року.

Подробиці у консультантів сервісу (044) 344-62-34

* Ціни вказані тільки на роботу  і діють в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Київ "Автосаміт", станом на 18 липня 2022 року. Вказана мінімальна ціна на визначені моделі. Остаточну ціну дізнавайтесь у наших консультантів сервісу. 


Справка о компании Тойота Центр Київ «Автосаміт»


Контакты: (044) 334-61-56, г. Киев, Харківське шосе, 179
Тойота Центр Київ «Автосаміт»Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створене спільне українсько-японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в державі отримало статус авторизованого сервісу Toyota.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


29 років бездоганної роботи та тисячі задоволених клієнтів  в Тойота Центр Київ «Автосаміт»29 років бездоганної роботи та тисячі задоволених клієнтів в Тойота Центр Київ «Автосаміт»
Новорічні свята для Toyota Центр Київ «Автосаміт» починаються з 21 грудня. Саме в цей день ми святкуємо свій день народження.

Стиль, компактність і потужність: Тойота Центр Київ «Автосаміт» представляє новий кросовер Yaris CrossСтиль, компактність і потужність: Тойота Центр Київ «Автосаміт» представляє новий кросовер Yaris Cross
Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Модель доступна для замовлення з 13 вересня 2021 р.

Абсолютно новий Toyota Yaris - розпочато приймання замовленьАбсолютно новий Toyota Yaris - розпочато приймання замовлень
В Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе 179 розпочато приймання замовлень на абсолютно новий Yaris.