Текущие акции автомобильных дилеров и импортеров


Кросовер SEAT Tarraco із ціновою вигодоюSEAT Кросовер SEAT Tarraco із ціновою вигодою

У дилерській мережі SEAT в Україні діють привабливі цінові пропозиції на повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від 95 000* гривень.

Компания: ДП «АВТО-КИЕВ»
Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в «НІКО Істлайн Мегаполіс»Suzuki Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Дилерський центр «НІКО Істлайн Мегаполіс» спільно зі страховим партнером "НІКО Страхування" поспішає порадувати прихильників бренду Suzuki і у вересні впроваджує бонусну пропозицію - сертифікат на 1000 грн. у ПОДАРУНОК*

Компания: НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki
Нова Toyota за програмою Trade-inToyota Нова Toyota за програмою Trade-in

У «Тойота на Столичному» розпочався активний процес впровадження програми Трейд-ін (Trade-in). Це всесвітньовідома програма, яка дозволяє клієнту обміняти свій старий автомобіль з доплатою на будь-який інший із запропонованого в автосалоні модельного ряду

Компания: Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»
Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс»Mazda Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Дилерський центр Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» спільно зі страховим партнером "НІКО Страхування" поспішає порадувати прихильників бренду Mazda і у вересні впроваджує бонусну пропозицію - сертифікат на 1000 грн. у ПОДАРУНОК*

Компания: НИКО Истлайн Мегаполис Mazda
Краще, ніж знижки. Пакети Silver, Gold та PlatinumVolkswagen Краще, ніж знижки. Пакети Silver, Gold та Platinum

Нові пакетні пропозиції надають можливість отримувати більше вигоди для клієнтів.

Компания: КарпатиАвтоцентр
KIA продолжает действие выгоды до €1000 на популярные моделиKIA KIA продолжает действие выгоды до €1000 на популярные модели

Официальный дистрибьютор бренда KIA в Украине, компания «Фалькон-Авто», продолжает действие специального предложения на модели Sportage и CEED до 31 Октября 2020 года.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Renault MEGANE Sedan. З Renault Бонус вигода 50 000грн**!Renault Renault MEGANE Sedan. З Renault Бонус вигода 50 000грн**!

Вартість зазначена для даного автомобіля в наявності станом на 01.09. 2020 року.

Компания: Кий Авто Центр - Renault
KIA Stonic предлагается с выгодой €800KIA KIA Stonic предлагается с выгодой €800

До 31 Октября 2020 в Автоцентре на Столичном действует специальное предложение для покупателей кроссовера Kia Stonic. Кроссовер класса B-SUV можно приобрести с выгодой ** в размере 800 евро *.

Компания: KIA Автоцентр на Столичном
Спеціальні цінові пропозиції на нові автомобілі Nissan в Кий Авто!Nissan Спеціальні цінові пропозиції на нові автомобілі Nissan в Кий Авто!

Оноволений NISSAN NAVARA з вигодою до 68 750 грн!* Кредит від 0,01% на 2 роки.

Компания: Кий Авто
Фінансування від 0,01% річних на авто зі складу*Volkswagen Фінансування від 0,01% річних на авто зі складу*

Легке фінансування на важкі авто

Компания: КарпатиАвтоцентр

Добавить салон