Автоцентри «Автодім Атлант»

Автоцентри «Автодім Атлант» в Києві представлено двома автоцентрами: на Вацлава Гавела та на Дніпровській набережній, обидва є офіційними дилерами Volkswagen та вже багато років займають лідируючі позиції в українській мережі бренду.

За результатами 2020 року кожний 2-й Volkswagen в Києві та кожний 5-й в Україні було продано автоцентрами «Автодім Атлант». За багато років роботи нашими центрами було продано та обслуговано на СТО більше 150 000 автомобілів Volkswagen.

Автоцентри надають клієнтам повний спектр послуг від продажу нових автомобілів та автомобілів з пробігом до їх подальшого сервісного обслуговування, діагностики, ремонту та кузовного відновлення після ДТП.

За останні роки «Автодім Атлант» став надійним партнером і в сфері корпоративних продажів, оновлюючи автопарки своїх компаній-клієнтів новими Volkswagen, обміном автомобілів з пробігом та викупом корпоративних парків.

Сервісний центр «Автодім Атлант» на Вацлава Гавела - один з найбільших для Volkswagen в Східній Європі. Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів - 1680 м2, працює до 30 підйомників, 5 постів діагностики, 2 пости мийки. Склад запасних частин - один з найбільших в Україні серед дилерів Volkswagen, 720 м2, де розміщено більше 8 000 позицій запасних частин.

Сервісний центр «Автодім Атлант» на Дніпровській набережній надає власникам автомобілів Volkswagen і Skoda повний спектр сервісних, гарантійних, малярно-кузовних робіт, а також пропонує оригінальні запасні частин (більше 5 000 найменувань в наявності), додаткового обладнання та аксесуарів. Сервісний центр обладнаний відповідно до стандартів Volkswagen і включає 3 основних ділянки: ділянка ТО і ремонту автомобілів - 17 постів, в тому числі пости для обслуговування броньованих і великогабаритних авто, ділянка малярно-кузовних робіт - 2 пости підготовки, 5 постів рихтування та 1 камера для фарбування, ділянка по додатковому обладнанню автомобілів.

В рамках обох сервісних центрів «Автодім Атлант» працює спеціальний Fleet-напрямок для обслуговування корпоративних клієнтів, а також NORA-центри обслуговування СТО-партнерів.

Для зручності клієнтів в «Автодім Атлант» працють сучасні корпоративні онлайн-сервіси:

  • Бонусна програма лояльності - справжній кешбек, що дає змогу накопичувати бонуси при купівлі авто або сервісних послуг в автоцентрах «Автодім Атлант», з можливістю подальшого розрахунку бонусами в розмірі до 20% чеку при обслуговуванні на СТО автоцентрів холдингу.
  • Особистий кабінет клієнта, де власники автомобілів, що купувались чи обслуговувались в «Автодім Атлант», мають онлайн-доступ до історії обслуговування свого автомобіля, рахунку Бонусної програми лояльності та доступ до онлайн-запитів в автоцентри «Автодім Атлант» щодо запису на СТО, викупу авто, тощо.
  • Мобільний додаток, в якому клієнти мають змогу швидко та зручно відправити запити на запис на СТО чи оцінку авто для trade-in, скористатися онлайн-калькулятором ТО, перевірити актуальні акції відділів продажу і сервісу та інші корисні функції.

Професіоналізм згуртованої команди автоцентру, досвід і дотримання всіх стандартів німецького бренду в сфері продажу і сервісного обслуговування автомобілів дозволили заслужити за роки роботи довіру десятків тисяч Клієнтів. «Бути зручним, комфортним та улюбленим автоцентром» - сьогодні не просто мета, а формат щоденної роботи «Автодім Атлант» і його співробітників.

читати далі

Ціни на моделі Volkswagen

Контакти

www.vw-atlant.com.ua
  1. «Автодім Атлант» Дніпровська набережна (044) 536-95-36
    Київ, Дніпровська набережна, 16
  2. «Автодім Атлант» Вацлава Гавела (044) 391-44-44
    Київ, Київ, бул. Вацлава Гавела, 4