Автоцентри «Атлант-М» в Києві очікують у липні поставку автомобілів Golf Life

 

Golf - одна з легендарних моделей бренду Volkswagen. В Україні модель 8 покоління офіційно представлена в кількох комплектаціях, серед яких найпривабливішу ціну має саме комплектація Life з європейським двигуном 1.6 MPI нового покоління EA211 на 110 к.с. та автоматичною КПП.

Серійно в цій базової комплектації присутня цифрова панель приладів Digital Cockpit Pro (10 дюймів), безключовий запуск двигуна Keyless Start , адаптивний круїз-контроль, бездротова зарядка для смартфона, парктронік спереду та ззаду та багато інших корисних для водія та пасажирів асистентів та функцій. Тож Golf вкотре формує ціле покоління автомобілів, завдяки цифровим інноваціям, динамічному дизайну та відчутній простоті використання.

Ціни на Golf 8 Life стартують від 787 050 грн., з середини травня відновлено кредитування від фінансових партнерів за умовами від 0,01% річних та зі строками кредитування до 7 років. Бронювання вже відкрито!

В наявності очікуються автомобілі в серійній комплектації Life та з вже встановленими виробником Volkswagen у Німеччині додатковими опціями.

На сайті автоцентрів «Атлант-М» в Києві можна дізнатися більше про модель, комплектації та подивитися онлайн-презентації та відео-тести Golf. 

Golf 8 Life - легенда у 8-му поколінні та Ваш власний digital-простір!


Справка о компании Автоцентри «Автодім Атлант»


Контакты: (044) 536-95-36, г. Киев, Дніпровська набережна, 16
Автоцентри «Автодім Атлант»Автоцентри «Автодім Атлант» в Києві представлено двома автоцентрами: на Вацлава Гавела та на Дніпровській набережній, обидва є офіційними дилерами Volkswagen та вже багато років займають лідируючі позиції в українській мережі бренду.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Тепер «Автодім Атлант»: автодилери «Атлант-М» повідомили про ребрендингТепер «Автодім Атлант»: автодилери «Атлант-М» повідомили про ребрендинг
«Атлант-М», офіційні автодилери Volkswagen у київському та дніпропетровському регіонах, розпочали процес зміни торговельної марки.

20-річчя Touareg: вигода більше 600 000 грн та додатковий бонус 20 000 грн у вересні.20-річчя Touareg: вигода більше 600 000 грн та додатковий бонус 20 000 грн у вересні.
Цього року флагманський позашляховик Volkswagen святкує 20-річчя з моменту своєї презентації.

Старт продажу: новий T-ROC 2022Старт продажу: новий T-ROC 2022
Навіть попри війну життя не має зупинятись. Ми, в свою чергу - теж. Ми раді сповістити, незважаючи на всі негативні обставини, новинці бренду бути!