Автоцентри «Атлант-М» в Києві очікують у липні поставку автомобілів Golf Life

 

Golf - одна з легендарних моделей бренду Volkswagen. В Україні модель 8 покоління офіційно представлена в кількох комплектаціях, серед яких найпривабливішу ціну має саме комплектація Life з європейським двигуном 1.6 MPI нового покоління EA211 на 110 к.с. та автоматичною КПП.

Серійно в цій базової комплектації присутня цифрова панель приладів Digital Cockpit Pro (10 дюймів), безключовий запуск двигуна Keyless Start , адаптивний круїз-контроль, бездротова зарядка для смартфона, парктронік спереду та ззаду та багато інших корисних для водія та пасажирів асистентів та функцій. Тож Golf вкотре формує ціле покоління автомобілів, завдяки цифровим інноваціям, динамічному дизайну та відчутній простоті використання.

Ціни на Golf 8 Life стартують від 787 050 грн., з середини травня відновлено кредитування від фінансових партнерів за умовами від 0,01% річних та зі строками кредитування до 7 років. Бронювання вже відкрито!

В наявності очікуються автомобілі в серійній комплектації Life та з вже встановленими виробником Volkswagen у Німеччині додатковими опціями.

На сайті автоцентрів «Атлант-М» в Києві можна дізнатися більше про модель, комплектації та подивитися онлайн-презентації та відео-тести Golf. 

Golf 8 Life - легенда у 8-му поколінні та Ваш власний digital-простір!


Справка о компании Автоцентри «Атлант-М»


Контакты: (044) 536-95-36, г. Киев, Дніпровська набережна, 16
Автоцентри «Атлант-М»Автоцентри «Атлант-М» в Києві представлено двома автоцентрами в столиці: на Вацлава Гавела та на Дніпровській набережній, обидва є офіційними дилерами Volkswagen та вже багато років займають лідируючі позиції в мережі бренду в нашій країні.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Автоцентри «Атлант-М» в Києві працюють в черговому режиміАвтоцентри «Атлант-М» в Києві працюють в черговому режимі
Шановні клієнти, в перод воєнного стану наші автоцентри «Атлант-М» в Києві працють у черговому режимі за зміненим графіком.

В Україну надійде додаткова партія Volkswagen T-RocВ Україну надійде додаткова партія Volkswagen T-Roc
Орієнтовний строк надходження до складу автоцентрів: кінець грудня - початок нового року

Атлант-М зібрав шанувальників бренду на VolkswagenWeekendАтлант-М зібрав шанувальників бренду на VolkswagenWeekend
Кілька сотень гостей, близько 150 тест-драйвів, 2 корисні контраварійні тренінги для водіїв та 11 автомобілів на заході, серед яких нові T-Cross, Tiguan, Golf, Passat, Caddy, бестселер Touareg і T-Roc.