Дилерська мережа SEAT

Дилерська мережа SEAT

Сьогодні офіційним імпортером автомобілів SEAT в нашій країні є ТОВ «Порше Україна». Ця компанія належить Porsche Holding Salzburg – лідеру із продажу легкових автомобілів на території Європи (наявна ​​у 22 європейських країнах).

Втім, «Порше Україна» представляла інтереси SEAT не завжди: до 1 грудня 2012 року офіційним імпортером іспанського бренду (хоча він і належить Volkswagen Group) в Україні було ПрАТ «Формула Мотор Україна».

Діяльність «Порше Україна» охоплює імпорт автомобілів і запасних частин в нашу країну, продаж продуктів брендів концерну (крім SEAT, компанія представляє в Україні ще й Volkswagen і Audi), надання гарантійних і післягарантійних сервісних послуг. Рівень обслуговування клієнтів гарантований міжнародними стандартами концерну Volkswagen.

Станом на листопад 2020 бренд SEAT представлений у нас шістьома дилерськими центрами з продажу та обслуговування автомобілів (два в Києві, по одному у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі), а також десятьма офіційними сервісними станціями (від Мукачевого до Запоріжжя).

У кожному з дилерських центрів можна дізнатися про актуальні ціни на автомобілі бренду SEAT, особливості комплектацій моделей і про авто в наявності. Тут також нададуть інформацію про різні способи фінансування покупки автомобіля і актуальні спецпропозиції.

читать дальше